آموزش تعمیر دستگاه فتوکپی

آموزش تعمیر دستگاه فتوکپی بصورت حضوری برگزار خواهد شد.

آموزش تعمیر دستگاه فتوکپی تماما بصورت عملی بوده و مخصوص ورود کارآموزان به بازار کار است.

تمام آموزشهای تعمیر دستگاه فتوکپی  توسط اساتید برتر کشور انجام می‌شود.

در طی دوره تماما با تجهیزات روز و مدرن بازار کار آموزش خواهد دید.

پشتیبانی کارآموزان حتی پس از اتمام دوره

سرفصل های دوره آموزش تعمیر دستگاه فتوکپی

 • 1. آموزش نحوه کارکرد انواع برندهای دستگاه فتوکپی
 • 2. آموزش نحوه تعمیر و تعویض کلیه قطعات دستگاه های فتوکپی
 • 3. آموزش نحوه عیب یابی موتور الکتریکی دستگاه کپی
 • 4. آموزش نحوه شوک دادن به سنسورها در تعمیرات دستگاه فتوکپی
 • 5. آموزش انواع کد خطاها و نحوه برطرف نمودن آن ها در دستگاه فتوکپی
 • 6. آموزش نحوه عملکرد و کار سولونویید
 • 7. آموزش صفر تا صد عیب یابی در انواع بردندهای دستگاه فتوکپی
 • 8. آموزش نحوه عملکرد درام دستگاه فتوکپی
 • 9. آموزش نحوه نصب و راه اندازی دستگاه فتوکپی
 • 10. آموزش ومعرفی قسمت های کاغذگذاری و طریقه استفاده از آن ونحوه تعمیر آن
 • 11.آموزش عیب یابی و تعمیر سیستم هیتر دستگاه فتوکپی
 • 12.آموزش نحوه کار با دولوپر در دستگاه فتوکپی
 • 13. معرفی و مقایسه انواع پودرهای سبک وسنگین
 • 14. آموزش نحوه شارژ کردن پودر در دستگاه فتوکپی
 • 15. آموزش کلیه کد خطاها های مربوط به دستگاه فتوکپی
 • 16. آموزش نحوه سرویس کاری دوره ای دستگاه فتوکپی
 • 17. آموزش نحوه تمیز کردن قطعات مختلف دستگاه فتوکپی
 • 18. آموزش نحوه تنظیمات دستگاه فتوکپی.

هزینه ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات دستگاه فتوکپی

 
هزینه ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات دستگاه فتوکپی
شهریه دوره عمومی با 30% تخفیف3.200.000 تومان
شهریه دوره خصوصی5.000.000 تومان

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید، یا با ما تماس بگیرید

  جواب را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  ویژگی های منحصر به فرد آموزشگاه فنی پویان


  سوالات متداول دوره تعمیرات دستگاه فتوکپی

  دوره آموزشی تعمیرات دستگاه فتوکپی به صورت عملی برگزار می شود یا تئوری؟

  80% آموزش در این دوره به صورت عملی است .

  مدت آموزش چقدر است و چه پیش نیازهایی دارد؟

  مدت آموزش 15 ساعت است و پیش نیازی ندارد.

  آیا برای کارآموزان شهرستانی خوابگاه تدارک دیده اید؟

  بله ، به نزدیکترین خوابگاه که فاصله 5 دقیقه ای با آموزشگاه دارد معرفی می شوید.

  آیا بعد از پایان دوره مدرک معتبر صادر می شود؟

  بله ، پس از دوره مدرک بین المللی و قابل ترجمه از سازمان فنی و حرفه ای دریافت خواهید کرد

  آموزش تعمیرات دستگاه فتوکپی

  همه اداره ها با ماشین های اداری سروکله میزنند و کمتر اداره ای است که کار آن با خرابی ماشین های اداری همچون پرینتر، اسکنر، فکس و ... عقب نیفتاده باشد. پس شغل تعمیرات ماشین های اداری همیشه بازارکار خود را خواهد داشت و شما می توانید با آموزش تعمیرات ماشین های اداری برای خود کسب درآمد داشته باشید.

  برای یادگیری این شغل پردرآمد؛ شما می توانید از اموزش های تخصصی تعمیرات ماشین های اداری استفاده کرده و در پایان با دریافت مدرک معتبر برای مهاجرت یا جواز کسب و کار اقدام نمایید.

  • آموزش تعمیرات پرینتر
  • آموزش تعمیرات دستگاه کپی
  • آموزش تعمیرات اسکنر
  • آموزش تعمیرات دستگاه فکس

  تعمیر انواع برند دستگاه فتوکپی

  با گذراندن دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری نزد اساتیدی که در بازار مشغول بکار هستند و بصورت عملی و کاربردی آموزش می دهند؛ می توانید اقدام به تعمیر انواع برند ماشین های اداری کرده و به راحتی کسب درآمد کنید.

   

  آموزش تعمیرات فتوکپی یکی از حرفه‌های پردرآمد به ‌شمار می‌آید. اگر قصد یادگیری تعمیرات دستگاه‌های فتوکپی را دارید می‌توانید در کلاس‌های آموزشی تعمیرات فتوکپی در آموزشگاه فنی پویان شرکت نمایید. این آموزشگاه دوره‌های آموزشی تعمیرات فتوکپی را به‌صورت حضوری و عملی برای علاقه‌مندان به یادگیری این حرفه برگزار می‌نماید.

  امروزه دستگاه‌های فتوکپی برای کپی و رونوشت از اسناد و مدارک گوناگون کاربرد دارند و در ادارات اهمیت زیادی دارند. دستگاه فتوکپی جزء دستگاه‌های اداری می‌باشد. این وسیله نیز پس از مدتی استفاده ممکن است دچار مشکل و خرابی شود بنابراین به تعمیر قطعات دارای مشکل و یا تعویض نیاز دارد. در هنگام بروز مشکل در این دستگاه هر کسی نمی‌تواند آن را تعمیر و عیب‌یابی کند و به یک فرد متخصص و باتجربه نیاز است.

  امروزه به ‌دلیل استفاده گسترده از دستگاه فتوکپی در ادارات و نیز مکان‌های مختلف دیگر به ‌جهت تهیه کپی و رونوشت از اسناد و مدارک مختلف، و خرابی متعدد آن‌ها شغل تعمیر دستگاه فتوکپی پررونق و گسترده است زیرا با خراب شدن دستگاه بسیاری از ادارات دچار مشکل و سردرگمی در انجام کارهای مهم روزانه می‌شوند؛ زیرا دستگاه فتوکپی از دستگاه‌های ضروری و مهم در ادارات مختلف به‌حساب می‌آید.

   

  بنر آموزش تعمیرات ماشین اداری

   

  روش آموزش تعمیرات فتوکپی

  شیوۀ یادگیری کارآموزان در کلاس‌های آموزشی آموزش تعمیرات فتوکپی به این صورت است که کارآموزان با چگونگی عملکرد دستگاه‌های فتوکپی در انواع برندها و نیز با روش عیب‌یابی و تعمیرات بخش‌های مکانیکی آن آشنا می‌گردند. این آموزش‌ها به‌صورت حضوری و عملی و توسط اساتید باتجربه و دارای تخصص در این حرفه انجام می‌گیرد. کلاس‌های آموزشی به ‌شکل حضوری و در کارگاه‌های به‌روز و پیشرفته برگزار می‌گردد و پس از پایان دورۀ آموزشی کارآموزان مدرک فنی خود را از آموزشگاه فنی پویان دریافت می‌کنند.

   

   

  مواردی که باید برای انتخاب یک آموزشگاه خوب در نظر گرفته شود

  اگر قصد شرکت در کلاس‌های آموزش تعمیرات فتوکپی را دارید دقت داشته باشید که آموزشگاهی برای آموزش انتخاب نمایید که سابقۀ خوبی در این زمینه داشته باشد و کلاس‌های مربوط به تعمیرات فتوکپی را به‌صورت حضوری و عملی برگزار نماید و نیز از امکانات به‌روز و پیشرفته‌ای برای آموزش کارآموزان برخوردار باشد؛ همچنین اساتیدی کارآزموده و متخصص را برای آموزش کارآموزان به کاربگیرد. یک آموزشگاه خوب باید مدرک فنی معتبر به کارآموز بدهد و این فرصت را به کارآموزان خود بدهد تا آموخته های خود را به شکلی پروژه محور پیاده سازی نمایند.

   

  مواردی که باید برای انتخاب یک آموزشگاه خوب در نظر گرفته شود

   

  مزایای شرکت در دورههای آموزشی تعمیرات فتوکپی

  از فواید مهم شرکت در دوره‌های آموزشی تعمیرات فتوکپی این است که فرد با گذراندن کلاس‌های حضوری و انجام تمرینات عملی می‌تواند به تعمیرکار متخصص و ماهر تبدیل گردد. افرادی که هیچ پیش‌زمینه‌ای در مورد تعمیرات دستگاه فتوکپی ندارند با تمام مراحل تعمیر و آشنایی با قطعات و عیب‌یابی و تعویض آن‌ها آشنا می‌شوند و به مهارت می‌رسند. افرادی هم که تجربه دارند می‌توانند با شرکت در این کلاس‌ها به تخصص و مهارت بیشتر دست ‌یابند. آموزش در این کلاس‌ها از مبتدی تا پیشرفته به‌صورت عملی و کار بادستگاه‌های به‌روز و پیشرفته انجام می‌گیرد. اساتید این کلاس‌ها همگی باتجربه و متخصص هستند. کارآموزان پس از پایان دورۀ آموزشی می‌توانند به تعمیرکاری متخصص و باتجربه تبدیل شوند. و به تعمیر دستگاه‌های مختلف کپی بپردازند و وارد بازار کسب و کار شوند و کسب درآمد نمایند.

  بنابراین شرکت در کلاس‌های آموزش تعمیرات فتوکپی می‌تواند موجب تخصص و مهارت افراد در این زمینه شود. کارآموزان پس از پایان کلاس‌های آموزشی مدرک فنی معتبر از آموزشگاه دریافت می‌نمایند که با استفاده از آن می‌توانند در هر جایی از کشور مشغول به کار شوند. یکی دیگر از مزیت‌هایی که با دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای نصیب شما می‌شود این است که می‌توانید با ارائه مدرک خود به ارگان‌های مسئول نسبت به دریافت وام خود اشتغالی ترجمه کنید. از آنجایی که مدرک فنی و حرفه‌ای در سراسر جهان شناخته شده است، می‌توان این مدرک را به صورت ترجمه شده برای مهاجرت و اخذ اقامت در کشوری دیگر مورد استفاده قرار داد.

   

  پیشنهاد ما  : آموزش تعمیرات برد  

   

  چگونگی بازار کار تعمیرات فتوکپی

  فتوکپی از دستگاه‌های مهم در تمام سازمان‌های اداری و خصوصی می‌باشد. این دستگاه به‌دلیل اهمیتی که دارد در زمان خرابی و بروز اختلال در آن مشکلات زیادی را برای سازمان‌ها و ادارات به‌وجود می‌آورد؛ بنابراین به وجود تعمیرکار دستگاه فتوکپی همیشه نیاز هست. نکته‌ی دیگر این است که افرادی که در این کار تخصص کامل و کافی داشته باشند و تمام مشکلات و عیوب دستگاه فتوکپی را بتوانند شناسایی کنند و به تعمیر و تعویض قطعات آن بپردازند بسیار کم هستند. پس کارآموز با شرکت در کلاس‌های آموزشی آموزش تعمیرات فتوکپی می‌تواند تمام جوانب تعمیرات و عیب‌یابی دستگاه فتوکپی را یادبگیرد و مدرک فنی معتبر مربوط به آن را نیز دریافت کند که موجب اعتبار متخصص و تعمیرکار دستگاه فتوکپی می‌شود. کارآموز تعمیرات فتوکپی با استفاده از تجربۀ حضور در کلاس‌های عملی و نیز داشتن مدرک فنی معتبر می‌تواند به‌راحتی وارد بازار کار شود و کسب درآمد نماید. بازار کار تعمیرات فتوکپی به‌دلیل استفادۀ زیاد از این دستگاه در مکان‌های اداری و شخصی و نیز تعداد فراوان آن در شهرها بسیار پررونق و گسترده است. و کسی که تجربه و تخصص کافی در زمینۀ تعمیرات فتوکپی را داشته باشد بدون شک درآمد خوبی خواهد داشت.   

   

  مزایای شرکت در دوره‌های آموزشی تعمیرات فتوکپی

   

  ویژگی‌های تعمیرکار دستگاه فتوکپی

  در این قسمت از محتوا قصد داریم به ویژگی‌هایی که یک تعمیرکار دستگاه فتوکپی باید دارا باشد بپردازیم. با دارا بودن این ویژگی‌ها تعمیرکار می‌تواند کار خود را بهتر و مؤثر‌تر انجام دهد.

  یک تعمیرکار فتوکپی علاوه بر این که باید دوره آموزش تعمیرات فتوکپی را گذرانده باشد، می بایست از دانش فنی کافی در زمینه دستگاه‌های فتوکپی و شناسایی مشکلات و مرتفع کردن آن‌ها برخوردار باشد.

  لازم است که تعمیرکار از تجربه کافی در تعمیر دستگاه‌های فتوکپی برخوردار باشد تا بتواند بهترین راه حل را برای رفع مشکلات مرتبط با دستگاه پیدا کند. از دیگر ویژگی‌هایی که لازم است یک تعمیرکار فتوکپی داشته باشد، دقت است. زمانی که فردی دقت را در کار خود به کار می‌گیرد، می‌تواند بهترین نتیجه را به دست آورده و از بروز مشکلات دیگر نیز جلوگیری کند.

  یک تعمیرکار حرفه‌ای که در زمینه عیب‌یابی دستگاه فتوکپی فعالیت می‌کند باید نحوه استفاده از ابزار‌های مناسب را به خوبی بداند. در این شرایط، راحت‌تر می‌تواند مشکل به وجود آمده را رفع کند.

  اما ویژگی مهم دیگری که لازم است به آن اشاره کنیم قابلیت ارتباط با مشتریان است. لازم است که تعمیرکار فتوکپی بتواند با مشتریان و همکاران خود ارتباط خوبی برقرار کند تا بهترین خدمات را در اختیار آن‌ها قرار دهد.

   

  پیشنهاد ما  : آموزش سیم پیچی

   

  نداشتن تخصص کافی در تعمیرات فتوکپی

  با توجه به اهمیت دستگاه کپی و پیچیده بودن قسمت‌های مختلف آن و نیز قیمت بالای دستگاه در بازار کسانی که خواستار تعمیرات دستگاه فتوکپی هستند انتظار دارند که تعمیرکار باتجربه و متخصص این کار را انجام دهد. زیرا اگر تعمیرکار تخصص و تجربۀ کافی در این زمینه نداشته باشد باعث آسیب و صدمه به این دستگاه می‌گردد. بنابراین داشتن تخصص و مهارت در تعمیر دستگاه فتوکپی بسیار با اهمیت است. با شرکت در دوره‌های آموزشی آموزش تعمیرات فتوکپی در آموزشگاه فنی پویان کارآموز با تمام راهکارهای تعمیرات و عیب‌یابی دستگاه فتوکپی آشنا می‌گردد و به تخصص و مهارت می‌رسد و در نهایت مدرک معتبر تعمیرات دستگاه فتوکپی را دریافت می‌کند. بنابراین برای تعمیر دستگاه فتوکپی به تعمیرکار ماهر و دارای مدرک فنی معتبر در این زمینه نیاز هست.

   

  نداشتن تخصص کافی در تعمیرات فتوکپی

   

  در مورد آموزشگاه فنی پویان

  آموزشگاه فنی پویان، آموزشگاهی معتبر است که کلاس‌های مختلف در زمینۀ آموزش تعمیرات وسایل اداری ،خانگی و جز آن را برای علاقه‌مندان به یادگیری این آموزش‌ها برگزار می‌نماید. آموزشگاه فنی پویان به برگزاری دوره‌های آموزشی تعمیرات فتوکپی به ‌صورت عملی و حضوری در محیطی با امکانات پیشرفته و مجهز می‌پردازد. این آموزشگاه با سابقه، از اساتید مجرب و متخصص و خوشنام برای آموزش کلاس‌های تعمیرات فتوکپی استفاده می‌کند و پس از پایان کلاس‌ها به کارآموزان مدرک فنی معتبر می‌دهد که کارآموزان با استفاده از آن می‌توانند  در تمام کشور وارد بازار کار شوند و به کسب درآمد بپردازند.

  از دیگر ویژگی‌های مثبت این آموزشگاه می‌توان به این مسأله اشاره کرد که کارآموزان این فرصت و شانس را خواهند داشت تا موارد و نکاتی را که در طی دوره آموخته‌اند را به شکلی عملی و زیر نظر اساتید با تجربه پیاده‌سازی کنند. همین پیاده‌سازی عملی باعث می‌شود که اثر بخشی یادگیری کارآموزان در رشته مورد نظر چند برابر شده و اعتماد به نفس بیشتری را برای وارد شدن به بازار کار به دست آورند.

  اگر قصد شرکت در کلاس‌های آموزشی تعمیرات فتوکپی را دارید می‌توانید با کارشناسان آموزشگاه فنی پویان تماس بگیرید تا از نحوۀ برگزاری کلاس‌ها و چگونگی آموزش تعمیرات فتوکپی شما را راهنمایی نمایند.

   

  سخن پایانی

  در این مقاله سعی کردیم به اهمیت و مزایای دوره آموزشی تعمیرات فتوکپی بپردازیم. از آنجایی که دستگاه فتوکپی در همۀ مکان‌های اداری و جز آن اهمیت بالایی دارد، لازم است از حضور افرادی متخصص و با تجربه استفاده شود. آموزش تعمیرات فتوکپی برای کارآموزان این حرفه از تخصص‌هایی است که بازار کار بسیار پررونقی دارد. شرکت در کلاس‌های حضوری و عملی تعمیرات فتوکپی موجب می‌شود افراد در زمینه‌های مختلف مربوط به تعمیرات دستگاه فتوکپی به تخصص و مهارت کامل برسند و آمادۀ ورود به بازار کار شوند و به کسب درآمد بپردازند. برای شرکت در کلاس‌های آموزشی تعمیرات فتوکپی می‌توانید با کارشناسان آموزشگاه فنی پویان در ارتباط باشید.

  مقالات و ویدئوهای آموزش تعمیرات دستگاه فتوکپی

  2024-05-23

  آموزش بازپیچی و سیم پیچی موتور الکتریکی تک فاز

  موتورهای تک فاز نسبت به موتورهای القایی سه فاز برای کاربردهای خانگی و تجاری استفاده می شوند. از آنجا که ابزار فرم، […]
  2024-05-20

  راهنمای انتخاب کولر گازی بر اساس متراژ و توان (ظرفیت) برای تابستان ۱۴۰۳

  در این مقاله، به راهنمای انتخاب کولر گازی بر اساس متراژ و توان (ظرفیت) برای تابستان می‌پردازیم و به نکاتی در این […]
  2024-05-18

  آموزش تصویری بازپیچی موتور سه فاز (به همراه ویدئوی هر مرحله)

  از موتور برای تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی استفاده می‌شود. موتورها بر اساس نوع عرضه به دو دسته موتورهای AC و […]