آموزش تعمیر دستگاه پرینتر

آموزش تعمیر دستگاه پرینتر بصورت حضوری برگزار خواهد شد.

آموزش تعمیر دستگاه پرینتر تماما بصورت عملی بوده و مخصوص ورود کارآموزان به بازار کار است.

تمام آموزشهای تعمیر دستگاه پرینتر توسط اساتید برتر کشور انجام می‌شود.

در طی دوره تماما با تجهیزات روز و مدرن بازار کار آموزش خواهد دید.

پشتیبانی کارآموزان حتی پس از اتمام دوره

سرفصل های دوره آموزش تعمیر دستگاه پرینتر

 • 1. معرفی و آموزش نحوه عملکرد انواع برندهای دستگاه پرینتر
 • 2. معرفی قطعات مختلف پرینترها
 • 3. آموزش عیب یابی و تعمیربرد پرینتر
 • 4. آموزش عیب یابی و تعمیر مدار تغذیه پرینترها
 • 5. آموزش عیب یابی و رفع ایراد در پرینترها
 • 6. آموزش نحوه باز و بسته کردن کردن و تعویض قاب انواع پرینترها
 • 7. آموزش نحوه شارژ کردن کارتریج دستگاه پرینتر
 • 8. آموزش نحوه تعویض کردن درام دستگاه پرینتر
 • 9. آموزش تعمیر هیتر پرینترها
 • 10. آموزش نحوه عیب یابی و تعمیر یونیت فیوزینگ پرینتر
 • 11.آموزش نحوه عیب یابی و تعمیر ترمیسور و ترموستات
 • 12. آموزش نحوه عیب یابی و تعمیر یونیت لیزرها
 • 13. آموزش رفع خطوط سیاه و سفید در أنواع پرینترها
 • 14. آموزش نحوه سرویس دوه ای پرینترها
 • 15. آموزش نحوه عیب یابی و تعمیریونیت کاغذکش پرینتر
 • 16. آموزش نحوه تعمیر سنسورها در دستگاه پرینتر
 • 17. آموزش نحوه کارکرد و تعویض موتور اصلی پرینتر
 • 18. آموزش نحوه رفع ایراد پس زدگی پودر روی کاغذ

هزینه ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات دستگاه پرینتر

 
هزینه ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات دستگاه پرینتر
شهریه دوره عمومی با 30% تخفیف3.500.000 تومان
شهریه دوره خصوصی5.000.000 تومان

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید، یا با ما تماس بگیرید

  جواب را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  ویژگی های منحصر به فرد آموزشگاه فنی پویان

  سوالات متداول دوره تعمیرات دستگاه پرینتر

  آیا مدرس این دوره خود در بازار کار مشغول به کار است؟

  بله ایشان در بازار کار مشغول به کارند و با نیاز روز بازار این دوره آشنایی کامل دارند

  مدت زمان آموزش چقدر است و چه پیش نیازهایی دارد؟

  مدت آموزش 15 ساعت است وپیش نیازی ندارد.

  آیا امکان برگزاری کلاس به صورت خصوصی وجود دارد؟

  بله ، با توجه به تایم آزاد کارآموزان و استاد مربوطه قابل هماهنگی می باشد.

  چه نوع پرینتر هایی در این دوره آموزش داده می شود؟

  پرینترهای جوهر افشان و لیزری.

   آموزش تعمیرات دستگاه پرینتر

  همه اداره ها با ماشین های اداری سروکله میزنند و کمتر اداره ای است که کار آن با خرابی ماشین های اداری همچون پرینتر، اسکنر، فکس و ... عقب نیفتاده باشد. پس شغل تعمیرات ماشین های اداری همیشه بازارکار خود را خواهد داشت و شما می توانید با آموزش تعمیرات ماشین های اداری برای خود کسب درآمد داشته باشید.

  برای یادگیری این شغل پردرآمد؛ شما می توانید از اموزش های تخصصی تعمیرات ماشین های اداری استفاده کرده و در پایان با دریافت مدرک معتبر برای مهاجرت یا جواز کسب و کار اقدام نمایید.

  • آموزش تعمیرات پرینتر
  • آموزش تعمیرات دستگاه کپی
  • آموزش تعمیرات اسکنر
  • آموزش تعمیرات دستگاه فکس

  تعمیر انواع برند دستگاه پرینتر

  با گذراندن دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری نزد اساتیدی که در بازار مشغول بکار هستند و بصورت عملی و کاربردی آموزش می دهند؛ می توانید اقدام به تعمیر انواع برند ماشین های اداری کرده و به راحتی کسب درآمد کنید.


  مقالات و ویدئوهای آموزش تعمیرات دستگاه پرینتر

  2024-01-05

  قطعات برقی ماشین لباسشویی

  آیا می‌خواهید همه‌چیز درباره قطعات برقی ماشین لباسشویی بدانید؟ ما پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این متن را دنبال کنید. ماشین لباسشویی یک […]
  2024-01-05

  حل مشکل دمای باتری موبایل

    باتری موبایل همانند قلبی که انرژی به بدن فراهم می‌کند، نقش ضروری در کارکرد گوشی هوشمند دارد. این قطعه اساسی، بدون […]
  2024-01-03

  نحوه ریبال کردن سی پی یو گوشی

  امروزه تعمیر و بهبود گوشی‌های موبایل به یک چالش جدید تبدیل شده است از جمله عملیاتی که به تخصص و ابزارهای خاصی […]

  چرا بر گذراندن دوره آموزش تعمیرات پرینتر تأکید می‌شود؟

  معمولاً به افرادی که در قسمت‌های اداری و فنی شرکت‌ها فعالیت می‌کنند توصیه می‌شود تا دوره آموزش تعمیرات پرینتر را بگذرانند. پرینتر از جمله تجهیزاتی است که در بیشتر ادارات یافت می‌شود و کارمندان در طول روز بار‌ها و بار‌ها از آن استفاده می‌کنند. به همین جهت احتمال بسیار زیادی وجود دارد که این دستگاه با خرابی مواجه شود. در همین راستا، افرادی متخصص و آموزش دیده باید وجود داشته باشند تا بتوانند مشکلات به وجود آمده را عیب‌یابی و برطرف کنند.
  به همین منظور، آموزشگاه فنی پویان با بهره‌گیری از اساتید با تجربه و توانمند و مهیا کردن امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته دوره‌های آموزشی تعمیرات پرینتر را برگزار نموده است.
  در حقیقت، هدف از برگزاری دوره‌های آموزشی تعمیرات پرینتر ارتقای مهارت‌های فردی در زمینه تعمیرات این دستگاه و همچنین آشنایی با اجزای مختلف پرینتر می‌باشد.
  کارآموزان علاقمند با گذراندن این دوره می‌توانند به عنوان یک تعمیرکار پرینتر به بازار کار وارد شوند و درآمد خوبی به دست آورند.
  بعد از اتمام دوره، گواهینامه فنی و حرفه‌ای به کارآموزان اعطا خواهد شد. همانطور که می‌دانید مدرک فنی و حرفه‌ای یکی از مدارکی است که در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده و به اصطلاح پذیرفته شده است.
  علاوه بر این که با در دست داشتن مدرک فنی و حرفه‌ای می‌توانید وارد بازار کار شوید، این امکان برای شما مهیاست تا از طریق این مدرک نسبت به اخذ پروانه کسب و کار اقدام کنید و کار خود را آغاز نمایید.
  در این دوره، از صفر تا صد تعمیرات پرینتر به شکلی عملی به کارآموزان آموزش داده می‌شود. در نهایت، کارآموز با گذراندن این دوره بر تمامی نکات و موضوعات مرتبط با به تعمیرات پرینتر تسلط خواهد یافت.
  لازم به ذکر است که برای ثبت نام در دوره آموزشی تعمیرات پرینتر، لازم نیست مدرک تحصیلی خاصی داشته باشید. شرط اول برای شرکت در این دوره‌ها علاقمندی و پشتکار است. این انگیزه و علاقه است که به شما کمک می کند تا به موفقیت‌های بیشتری دست یابید و در نهایت بتوانید درآمد خوبی را از آن خود کنید.پ

   

  آموزش تعمیرات پرینتر

   

  ارائه مدرک فنی و حرفه‌ای آموزش تعمیر پرینتر

  پس از گذراندن دوره آموزش تعمیرات پرینتر، گواهینامه فنی و حرفه‌ای معتبر را با عنوان تعمیر پرینتر از آموزشگاه فنی پویان دریافت خواهید کرد.
  سؤالاتی که اغلب از ما پرسیده می‌شود این است که آیا گواهی‌ها و مدارک شما معتبر هستند یا خیر. با توجه به تجربه چندین ساله آموزشگاه فنی پویان در زمینه تعمیرات و آموزش، این اطمینان را به شما می‌دهیم که گواهینامه این مرکز برای شما معتبر خواهد بود.

  کسب درآمد پس از گذراندن دوره‌های آموزشی تعمیر پرینتر

  کارآموزان بعد از گذراندن و موفقیت در دوره بدون شک می‌توانند برای خود کسب درآمد کنند. بسیاری از شرکت‌ها علاوه بر تخصص در زمینه مورد نیاز، هوش و استعداد شما را در تشخیص ایرادات پرینتر و تشخیص سریع و رفع به موقع مشکلات پرینتر و همچنین اخلاق‌مداری، ‌امانت‌داری و مشتری‌مداری را از جمله معیار‌های اساسی در استخدام در نظر می‌گیرند.

  هزینه دوره آموزشی تعمیر پرینتر

  هزینه دوره آموزشی تعمیر پرینتر با توجه به مدت زمان دوره و مباحث مطرح شده در دوره متفاوت است. برای اطلاعات دقیق در مورد هزینه‌های آموزش تعمیرات پرینتر، باید با ما تماس بگیرید. البته مؤسسات مختلف ممکن است که قیمت‌های متفاوتی را نیز به شما ارائه دهند که برای اطمینان از یک هزینه منطقی و عادلانه، پیشنهاد می‌کنیم هزینه دوره چندین آموزشگاه معتبر را با یکدیگر مقایسه کنید.

   

  هزینه دوره آموزشی تعمیر پرینتر

   

  بازار کار و درآمد تعمیرات پرینتر

  رشته تعمیرات پرینتر از جمله رشته‌های پر طرفدار در زمینه فنی محسوب می‌شود. با توجه به گستردگی استفاده از دستگاه‌های چاپ در صنعت و همچنین ادارات می‌توان گفت که بازار کار این رشته بسیار داغ و گسترده است.
  با توجه به گسترش فناوری و استفاده رو به رشد از دستگاه‌های چاپ، پرینتر‌ها نیز به شکل گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند. افرادی که دوره‌های لازم را در این زمینه می‌گذرانند می‌توانند به راحتی در بازار کار این حوزه فعالیت کنند.
  علاوه بر تعمیرات پرینتر، خدمات مربوط به پشتیبانی این دستگاه از جمله تعویض قطعات، نصب و راه‌اندازی و سرویس‌های دوره‌ای می‌تواند باعث افزایش درآمد و سود حاصل از شغل تعمیرات پرینتر گردد.

  نکات مهم برای انتخاب یک آموزشگاه تعمیرات پرینتر

  مهمترین هدف برای برگزاری دوره‌های آموزش تعمیرات پرینتر تقویت مهارت‌های مرتبط با عیب‌یابی و تعمیرات پرینتر می‌باشد.
  چنانچه تمایل دارید که در دوره‌های آموزشی تعمیر پرینتر ثبت نام کنید، باید جزئیاتی را هنگام انتخاب مؤسسه‌ای که قرار است در آن ثبت نام کنید مورد توجه قرار دهید. کارآموز باید توجه داشته باشد که تجهیزات مدرن و پیشرفته‌ای در مؤسسه به کار گرفته می‌شود، اساتید توانمند و با تجربه‌ای در اختیار گرفته‌اند و دوره‌های عملی از کیفیت بالایی برخوردارند.
  سابقه کاری آموزشگاه و نوع مدرکی که بعد از اتمام دوره اعطا می‌شود از جمله مسائلی است که نباید حین انتخاب یک آموزشگاه از آن غافل شد.
  در این میان، هزینه فاکتور دیگری است که باید به آن توجه داشته باشید. البته توصیه می‌کنیم که تنها براساس ارائه هزینه تصمیم‌گیری نکنید. برخی از مؤسسات قیمت‌های غیر منطقی و ناعادلانه‌ای پیشنهاد می‌کنند. اما برخی دیگر هزینه‌های بسیار پایینی ارائه می‌دهند که این مسأله نیز کمی شک برانگیز است.
  براساس تجربیات ثابت شده است که برخی از مؤسسات با قیمت فوق‌العاده پایین نه تنها نمی‌توانند در کسب مهارت به کارآموزان کمک کنند، بلکه باعث شده‌اند که وقت، هزینه و انرژی کارآموز نیز هدر برود. زیرا کیفیت دوره‌ای که برگزار شده بی‌نهایت ضعیف بوده و کارآموز را برای وارد شدن به بازار کار مهیا نخواهد کرد
  دوره آموزشی تعمیرات پرینتر بهتر است به صورت حضوری برگزار شود، زیرا لازم است کارآموزان آموخته‌های خود را به شکلی عملی پیاده‌سازی کنند.
  توصیه می‌کنیم قبل از ثبت نام به دقت در مورد آموزشگاهی که قرار است در آن دوره مورد نظر خود را بگذرانید تحقیق کنید. مطمئناً با انتخاب یک مؤسسه با سابقه و معتبر می‌توانید به شغل و درآمد مورد نظر خود دست یابید.

  عواقب عدم برخورداری از تخصص در تعمیرات پرینتر

  در این قسمت از محتوا قصد داریم به عواقبی بپردازیم که در صورت عدم برخورداری از تخصص و مهارت کافی در زمینه تعمیرات پرینتر به وجود می‌آیند. پرینتر‌ها از جمله تجهیزاتی هستند که از قیمت بسیار بالایی برخوردارند. در صورتی که تعمیرات این تجهیزات توسط افراد غیر حرفه‌ای انجام شود، خسارات جبران ناپذیری بر دستگاه و ضرر‌های مالی بر مشتری وارد خواهد کرد. در آموزشگاه فنی پویان از صفر تا صد مباحث مرتبط با تعمیرات پرینتر به کارآموز آموخته می‌شود تا بتواند وارد بازار کار شد و به درآمد مطلوبی برسد.

  مزایای ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات پرینتر

  کارآموز با شرکت در دوره آموزش تعمیرات پرینتر این فرصت را دارد تا با مبانی و اصول این رشته برای کسب درآمد و وارد شدن به بازار کار کاملاً آشنا شود. از جمله مزایای ثبت نام در این دوره می‌توان به آشنایی با انواع و برند‌های مختلف دستگاه پرینتر و نحوه عیب‌یابی و تعمیر آن‌ها اشاره کرد.
  همچنین در طول این دوره، کارآموز این امکان را خواهد داشت با با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته و زیر نظر اساتید توانمند و با تجربه نکانی که آموخته است را به شکلی پروژه محور پیاده‌سازی و عملی کند.
  از دیگر مزایای ثبت نام در دوره آموزشی تعمیرات پرینتر می‌توان به اعطا شدن مدرک فنی و حرفه‌ای اشاره کرد. مدرک فنی و حرفه‌ای در سطح بین‌الملل شناخته و پذیرفته شده است. با در دست داشتن این مدرک علاوه بر اینکه می‌توانید از وام خود اشتغالی استفاده کنید، این امکان را دارید تا مدرک خود را ترجمه کرده و به عنوان سندی برای مهاجرت به خارج از کشور استفاده کنید.

   

  مزایای ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات پرینتر

   

  وظایف تعمیرکار پرینتر

  تعمیرکاری پرینتر شامل مجموعه فعالیت‌هایی می‌شود که در آن لازم است که پرینتر‌ها تعمیر و نگهداری شوند. تعمیرکار پرینتر موظف است به انجام فعالیت‌هایی از جمله تعمیر، تعویض قطعات معیوب، تنظیمات و راه‌اندازی دستگاه‌های پرینتر بپردازید. تعمیراکاران پرینتر لازم است با عیب‌یابی، تعمیر و نگهداری انواع مختلف پرینتر‌ها در برند‌های مختلف کاملاً آشنا باشند.
  لازم است که تعمیرکاران توانایی کافی برای مشاوره به مشتریان در حل مشکلاتشان را داشته باشند. برای این کار لازم است که تعمیرکار از دانش فنی، تجربه کافی و مهارت‌های لازم در زمینه تعمیر پرینتر برخوردار باشد.

  سخن پایانی
  هدف از نگارش این محتوا ارائه توضیحاتی در مورد دوره آموزش تعمیرات پرینتر بود. پرینتر از جمله دستگاه‌هایی است که در اکثر شرکت‌ها و سازمان‌ها وجود دارد. این دستگاه هزاران بار در روز مورد استفاده قرار می‌گیرد و بدون شک با مشکلاتی مواجه خواهد شد.
  برای این که بتوان کار را به دست یک فرد کاردان سپرد، باید مطمئن شد که تخصص و مهارت کافی را در زمینه مورد نظر داراست.
  دوره آموزشی تعمیرات پرینتر به عنوان یک دوره تخصصی زیر نظر اساتید با تجربه در آموزشگاه فنی پویان برگزار می‌شود. بعد از پایان دوره، کارآموز مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای را در دست خواهد داشت و می‌تواند وارد بازار کار شود.
  برای این که بتوانید به موفقیت در این رشته دست یابید، باید از انگیزه و پشتکار کافی برخوردار باشید. البته فراموش نکنید که با انتخاب یک آموزشگاه با سابقه می‌توانید به دانش و مهارتی که به دست می‌آورید صد در صد مطمئن باشید. توصیه می‌کنیم در انتخاب آموزشگاه دقت کنید.