آموزش تعمیرات لوازم خانگی

در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی به شما نحوه تعمیرات یخچال ساید، تعمیرات یخچال معمولی، تعمیرات فریزر، تعمیرات ماشین لباسشویی، تعمیرات ماشین ظرفشویی، تعمیرات ماکروفر و ماکروویو، تعمیرات جارو برقی، تعمیرات غذاساز، تعمیرات آبمیوه گیری، تعمیرات چرخ گوشت و اتو به همراه آب سرد کن آموزش داده خواهد شد.

تمام آموزشهای این دوره توسط اساتید برتر کشور انجام می‌شود.

در طی دوره تماما با تجهیزات روز بازار کار آموزش خواهد دید.

پشتیبانی کارآموزان حتی پس از اتمام دوره

اگر قصد آشنایی با دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی را دارید و فرصت کافی برای مطالعه این مطلب را ندارید، می توانید پادکست زیر را گوش دهید


سرفصل های دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

 • 1. بازبینی تاریخچه و علت پیدایش لوازم خانگی
 • 2. مروری بر الکترونیک مقدماتی در آموزش تعمیرات لوازم خانگی
 • 3. آموزش برطرف کردن خطاهای لوازم خانگی
 • 4. آموزش و معرفی انواع قطعات الکترونیکی در مدار همراه مکانیزم عملکرد و طریقه تست آنها
 • 5. آموزش نقشه خوانی schematic diagram لوازم خانگی
 • 6. آموزش عیب یابی در منبع تغذیه خطی لوازم خانگی
 • 7. آموزش شارژ گاز و جوشکاری لوله مسی انواع یخچال
 • 8. اموزش نقشه خوانی Wiring Diagram لوازم خانگی
 • 9. آموزش عیب یابی و تعمیر مدار فرمان یخچالهای معمولی، فریزر و ساید
 • 10. آموزش عیب یابی و تعمیر مکانیکی یخچال
 • 11. آموزش عیب یابی و تعمیر مدار فرمان ماشین لباسشوئی و خشک کن
 • 12. آموزش عیب یابی و تعمیر مدار فرمان ماشین ظرفشوئی
 • 13. آموزش عیب یابی و تعمیرات برد غذاسازها
 • 14. آموزش عیب یابی و تعمیرات برد مخلوط کن ها
 • 15. آموزش عیب یابی و تعمیرات برد آبمیوه گیریها
 • 16. آموزش عیب یابی و تعمیرات برد ماکروفرها و ماکروویوها
 • 17. آموزش تعمیر چرخ گوشت خانگی و صنعتی
 • 18. آموزش عیب یابی و تعمیرات برد جارو برقی
 • 19. آموزش عیب یابی و تعمیرات مکانیکی ماشین لباسشویی
 • 20. آموزش عیب یابی و تعمیرات مکانیکی ماشین ظرفشویی
 • 21. آموزش عیب یابی و تعمیرات مکانیکی ماکروفر و ماکروویو
 • 22. آموزش عیب یابی و تعمیرات مکانیکی غذاسازها
 • 23. آموزش عیب یابی و تعمیرات مکانیکی آبمیوه گیری
 • 24. رفع اشکال

تعرفه ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

تعرفه ثبت نام در دوره تعمیرات برد الکترونیک لوازم خانگی
شهریه دوره عمومی با 30% تخفیف3.800.000 تومان
شهریه دوره خصوصی6.000.000 تومان
تعرفه ثبت نام در دوره تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی
شهریه دوره عمومی با 30% تخفیف5.200.000 تومان
شهریه دوره خصوصی8.000.000 تومان

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید، یا با ما تماس بگیرید

  جواب را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  نظرات کارآموزان دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  گالری تصاویر کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی پویان

  دوره تعمیرات لوازم خانگی

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی شامل دو بخش اساسی تعمیرات مکانیکی و تعمیرات برد است که به دلیل استفاده تمامی اقشار جامعه از لوازم خانگی، بازار خوبی در بخش تعمیرات دارد.

  از این رو مجتمع آموزشی فنی پویان با استفاده از اساتید مجرب و کارگاه مجهز و استفاده از لوازم خانگی به روز سعی دارد که کارآموزان را از لحاظ عملی وتئوری آماده سازد تا در بازار کار از هر لحاظ کارآمد باشند.

  افرادی که علاقمند هستند در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی شرکت کنند، می توانند در ادامه سرفصل هایی که در این دوره آموزشی تدریس می شود را مطالعه کنند و با کسب اطلاعات کامل اقدام به ثبت نام در این دوره نمایید.

  فنی پویان سعی دارد، دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی را به صورت کامل و بی نقص برگزار کند تا کار آموز بدون هیچ مشکلی بتواند در بازار کار، با مجوز رسمی فعالیت نماید.

  بازار کار دوره تعمیرات لوازم خانگی چگونه است؟

  دوره تعمیرات لوازم خانگی از شاخه های درآمد زا و پول ساز فنی و حرفه ای برای ورود به بازار کار می باشد. با پشتیبانی نامحدود پس از اتمام دوره و مشاوره توسط اساتید آموزشگاه فنی پویان ، جایگاه و تضمین درآمد خودتان را در بازار این رشته بدست می آورید.

  آیا آموزشگاه برای کارآموزان پشتیبانی دارد؟ و این پشتیبانی چگونه است؟

  پشتیبانی ارائه شده در فنی پویان به صورت نامحدود بوده و چنانچه کارآموز بعد از دوره به مشکلی برخورد کند یا سوالی داشته باشند، امکان ارتباط با اساتید وجود دارد؟

  دوره های دارای تخفیف ویژه: آموزش تعمیرات برد و آموزش تعمیرات موبایل

  ویژگی های منحصر به فرد آموزشگاه فنی پویان

  سوالات متداول آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  آیا آموزشگاه به کارآموزان خود بعد از پایان دوره مدرک معتبر می دهد؟

  از آنجایی که آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای بوده بعد از پایان دوره به کارآموزان مدرک معتبر داده می شود.

  آیا کسی که هیچ شناختی از تعمیرات لوازم خانگی ندارد هم می تواند در این دوره آموزشی شرکت کند؟

  بله . آموزش تعمیرات لوازم خانگی از مقدماتی ترین مطالب شروع می شود تا پیشرفته ترین مباحث تعمیرات لوازم خانگی ادامه می یابد.

  در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات کدام لوازم خانگی آموزش داده می شود؟

  در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی به شما نحوه تعمیرات یخچال ساید، تعمیرات یخچال معمولی، تعمیرات فریزر، تعمیرات ماشین لباسشویی، تعمیرات ماشین ظرفشویی، تعمیرات ماکروفر و ماکروویو، تعمیرات جارو برقی، تعمیرات غذاساز، تعمیرات آبمیوه گیری، تعمیرات چرخ گوشت و اتو به همراه آب سرد کن آموزش داده خواهد شد.

  آیا آموزشگاه برای کارآموزانی که از شهرستان ها شرکت میکنند خوابگاه درنظر گرفته است؟

  بله . تمامی کارآموزان که از راه دوره آمده و در کلاس ها شرکت می کنند به خوابگاه معرفی می شوند.

  دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی پویان

  آموزش تعمیر لوازم خانگی یکی از رشته های آموزشی پر طرفدار فنی حرفه ای در بین جوانان است. چرا؟ شاید برای شما هم دانستن پاسخ این سوال جذاب باشد. به همین منظور ما در این بخش قصد داریم به چرایی این موضوع بپردازیم.

  اگر به منزل خود نگاهی دقیق تر بیندازید، خواهید دید که لوازم خانگی بسیار متنوع و زیادی برای راحتی و آسایش شما ساخته و در دسترس شما قرار گرفته است. این لوازم قالبا بصورت الکتریکی یا مکانیکی ساخته شده اند. با کارکرد روزمره این لوازم، مشکلات و خرابی های زیادی ممکن است برای آنها به وجود بیاید. پس برای استفاده مداوم، آنها نیاز به تعمیر و سرویس کاری دارند.

  یادگیری و آموزش تعمیرات لوازم خانگی می تواند بسیار برای کسانی که به تخصص تعمیرات لوازم خانگی علاقه دارند حائز اهمیت می باشد. بهمین خاطر آموزش تعمیرات لوازم خانگی باید توسط افراد متخصص در این زمینه صورت بگیرد.

  دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی حرفه ای

  سازمان فنی حرفه ای کشور یکی از سازمان های زیر نظر وزارت کار است. این سازمان با هدف ایجاد بستری مناسب برای تربیت و آموزش جوانان کشور برای ورود به بازار کار حرفه ای تاسیس شد. سازمان فنی حرفه ای از لحظه تاسیس، شروع به برگزاری دوره های آموزشی متنوعی کرد. دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی هم یکی از این دوره ها بود. این دوره با توجه به اینکه بسیار تخصصی و کارآمد بود، با استقبال زیادی از سوی کارآموزان مواجه شد.

   

  سازمان فنی و حرفه ای کشور

   

  دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی برای تمام اقشار بسیار مناسب است. برای شرکت در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. کارآموزان فقط کافیست سواد کافی برای خواندن و نوشتن داشته باشند تا بتوانند در این دوره موفق شوند.

  این دوره حتی برای افرادی که هم اکنون با عنوان تعمیرکار در حال کسب در آمد هستند هم مناسب است و باعث افزایش سطح دانش و تخصص و تجربیات این افراد در زمینه تعمیرات لوازم خانگی جدید و قدیمی میشود.

  بازار کار تعمیرات لوازم خانگی به چه صورت است؟

  یکی از پردرآمدترین صنعت ها در جهان، صنعت لوازم خانگی است. بطوریکه کشورهای زیادی در این حوزه شروع به فعالیت و تولید لوازم خانگی کرده اند. شرکت های بزرگی از قبیل ال جی ، سامسونگ، بوش، بکو، تفال، دوو، فلر و … از جمله غول های لوازم خانگی هستند که در کشور ما هم فعالیت زیادی دارند.

  همین عامل باعث شده تا بتوان در خانه هر فردی بیش از 30 قلم لوازم خانگی مختلف نام برد که ساخت این شرکتهاست. این لوازم به مرور زمان بخاطر استهلاک دچار خرابی میشوند و نیاز به تعمیر پیدا میکنند. پس داشتن تخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بسیار کارآمد و پردرآمد خواهد بود. اگر فردی آموزش تعمیرات لوازم خانگی را پشت سر گذاشته و در این زمینه متخصص باشد، به هیچ وجه بیکار نخواهد ماند.

  فرصت های شغلی دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  افرادی که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی آموزش های لازم را میبینند قادر هستند هم بصورت آزاد و هم بصورت کارمندی کسب درآمد کنند. برای شغل آزاد، آنها با راه اندازی یک مغازه کوچک شروع به کسب درآمد میکنند. سپس می توانند با افزایش مهارت خود و با استفاده از تعدادی تعمیرکار اقدام به تاسیس یک کلینیک تعمیرات لوازم خانگی کنند.

  برای شغل کارمندی هم شرکت ها نمایندگی های بسیار زیادی هستند که نیاز به تکنسین لوازم خانگی دارند. بعنوان مثال شما با استخدام در شرکتهای نمایندگی لوازم خانگی بوش، سامسونگ، ال جی و … میتوانید از این فرصتهای شغلی استفاده کنید.

  سرمایه لازم برای ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی چقدر است؟

  برای ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی سرمایه چند ده میلیونی لازم نیست. بزرگترین سرمایه شما، تخصص شماست. شما اگر زیر نظر اساتید مجرب و کارکشته آموزش دیده باشید و تخصص لازم را داشته باشید، بزرگترین سرمایه را دارا هستید.

  برای شروع آموزش تعمیر لوازم خانگی هم شما حداکثر با چند میلیون میتوانید در این رشته پردرآمد ثبت نام کنید و شروع به کسب مهارت کنید. سپس شما با تهیه ابزار اولیه لازم مانند پیچ گوشتی و آچار و … که برای هر تعمیرکار لازم است، شروع به کار کنید. در صورتیکه بخواهید وارد شرکتهای نمایندگی شوید، اصلا نیازی به تهیه لوازم اولیه نخواهید داشت.

  میزان اعتبار مدرک دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی پویان

  خب در اینجا با دو سوال مواجه هستیم. اول اینکه مدرک معتبر چه ویژگی هایی دارد. دوم اینکه داشتن مدرک معتبر آموزش تعمیرات لوازم خانگی به چه دردی میخورد!؟ مدرک معتبر مدرکی است که توسط یکی از نمایندگان سازمان فنی حرفه ای یا خود سازمان فنی حرفه ای صادر شود. سازمان فنی حرفه ای با ارائه مجوز به آموزشگاه های معتبر به آنها اجازه ارائه مدرک از طرف سازمان فنی حرفه ای کرده است.

  شما با گرفتن این مدرک به راحتی می توانید جواز کسب دریافت کنید و به این وسیله با دریافت وام (از طریق جواز کسب و مدرک) اقدام به راه اندازی کسب و کار مدنظر خود کنید. از طرفی با دریافت این مدرک می توانید در آزمون های فنی حرفه ای هم ثبت نام و شرکت کنید. پس از قبولی در آزمون مربوط به دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی مدرک سازمان فنی حرفه ای را دریافت میکنید.

  این مدرک قابلیت ترجمه دارد و شما می توانید با ترجمه این مدرک از فرصت های شغلی موجود در خارج از کشور استفاده کنید و در صورت تمایل اقدام به مهاجرت از طریق مدرک فنی حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی بکنید.

  دوره مجازی (آنلاین) آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  با توجه به شرایط موجود و تمایل افراد به شرکت در دوره های آنلاین ، این موضوع مطرح است که آیا می شود دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی را به صورت مجازی و آنلاین برگزار کرد؟ پاسخ به این سوال بله است. می شود دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی را بصورت آنلاین برگزار کرد. اما ما توصیه نمیکنیم که این کار را شما انجام دهید. چرا؟!

  چون آموزش تعمیرات لوازم خانگی از دو بخش اساسی تشکیل شده. بخش تئوری مطالب و بخش عملی مطالب. بخش تئوری مطالب به راحتی از طریق آنلاین قابل یادگیریست. اما بخش عملی آن غیر ممکن است. شاید بپرسید چرا غیر ممکن است؟!

  دلیل این موضوع این است که شما برای انجام بخش عملی آموزش تعمیرات لوازم خانگی نیاز به یک کارگاه مجهز دارید. مثلا برای یادگیری نحوه بازوبست کردن یک لباسشویی، شما باید بصورت عملی یک لباسشویی را بازو بسته کنید. پس ما توصیه میکنیم بجای اینکه به دنبال آموزش های مجازی باشید، به دنبال یک کارگاه آموزشی مجهز باشید. ما به شما آموزشگاه فنی پویان را معرفی میکنیم.

  میتوانید در ادامه همین مطلب گالری تصاویر مربوط به این آموزشگاه را ببینید و یا بصورت حضوری به اینجا تشریف بیاورید و از کارگاه دیدن کنید.

  تضمین دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  بزرگترین آرزوی بنیان گذار آموزشگاه فنی پویان، موفقیت تمامی جوانان کشور است. هدف ما این است تا با ارائه دوره های با کیفیت، یادگیری شما را تضمین کنیم. اما چگونه؟ ما در نظر داریم هر کارآموزی که در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی شرکت میکند، بصورت کامل به مباحث مربوط به این دوره مسلط شود. اما اگر احیانا این اتفاق نیافتاد و کارآموزی احساس کرد که بخشی از دوره را یاد نگرفته و یا تسلط کافی را در بخشی از دوره بدست نیاورده است، ما آن بخش از آموزش را مجددا برای آن کارآموز برگزار میکنیم.

  یعنی اگر شما در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی پویان شرکت کنید. اما در پایان دوره احساس کنید که در مبحث تعمیرات یخچال مشکل دارید و به آن مسلط نشده اید، ما دوباره آن مبحث را جز به جز به شما آموزش خواهیم داد.

  این تضمینی است که میدهیم تا شما را در تمام مباحث آموزش تعمیرات لوازم خانگی متخصص کنیم.

  بررسی سرفصل های آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  دور ه آموزش تعمیرات لوازم خانگی یک دوره جامع است که در آن شما نحوه تعمیرات انواع لوازم خانگی را بصورت کامل و جامع آموزش خواهید دید. این دوره از سرفصل های جامع و کاملی تشکیل شده است که جذابیت این دوره را دو چندان کرده است. زیرا شما با خواندن سرفصل های این دوره متوجه خواهید شد که شما در اصل در طی این دوره، میتوانید چندین دوره واحد را بصورت تخصصی بگذرانید. این کار هم از لحاظ هزینه به صرفه شما است و هم از لحاظ زمان و هم از لحاظ حجم مطالبی که آموزش خواهید دید. پس با ما همراه باشید.

  بازبینی تاریخچه و علت پیدایش لوازم خانگی

  در این بخش از آموزش تعمیرات لوازم خانگی ما به بررسی تاریخچه و علت پیدایش لوازم خانگی خواهیم پرداخت. لوازم خانگی در بسیاری از قرنها وجود داشته است. لوازم خانگی برقی یا گازسوز یک نوآوری منحصر به فرد هستند که در قرن بیستم پدیدار شدند. توسعه لوازم خانگی با ناپدید شدن کارگران خانگی تمام وقت که نیاز به آموزش داشتند و همچنین تمایل به کاهش فعالیت های زمان بر ایجاد شد. در اوایل دهه ۱۹۰۰، لوازم خانگی برقی و گازی شامل ماشین لباسشویی، آبگرمکن، یخچال، کتری و چرخ خیاطی هم وارد بازار فروش لوازم خانگی شدند.

   

  تاریخچه لوازم خانگی

   

  آموزش عیب‌یابی و تعمیر مکانیکی و تعمیر مدار فرمان یخچال ها

  یکی از مهمترین مباحثی که در دروه آموزش تعمیرات لوازم منزل به آن پرداخته خواهد شد، آموزش تعمیرات یخچال است. تعمیرات یخچال دارای دو بخش مهم است. بخش اول تعمیرات مکانیکی یخچال و بخش دوم تعمیرات برد یخچال.

  بخش های مکانیکی یخچال دچار مشکلات متنوعی میشوند. از خرابی های ناشی از اصطحلاک بگیرید تا خرابیهای ناشی از شکستگی و ضربه خوردگی. شما در این بخش با تمام قسمتهای قابل تعمیر و غیر قابل تعمیر یخچال آشنا میشوید. شما تعمیرات مربوط به بخشهای قابل تعمیر یخچال را بصورت کامل آموزش خواهید دید و نحوه تعویض تمام قطعات آنرا هم آموزش خواهید دید.

  بعنوان مثال برای تعمیرات اجزایی مانند کمپرسور که نیاز به به دارا بودن تجربه و تخصص است و باید این کار را به تعمیرکاران سپرد، برای انجام این کار در خانه ابتدا باید مسیر گاز را در این وسیله بررسی کرد و سپس به تخلیه و جوشکاری آن پرداخت.

   

  آموزش تعمیرات مکانیکی و برد یخچال

   

  بخش برد الکترونیکی یخچال هم دچار مشکلات متنوع زیادی خواهد شد. این بخش بسیار حساس است و کوچکترین ایرادی در مدار فرمان یخچال باعث خاموش شدن یا نشدن یخچال میشود، یا ممکن است دستگاه دیگر اتومات نکند یا …. تمام این مشکلات در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل، بصورت تخصصی مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا شما بتوانید مشکلات مربوط به برد یخچال را براحتی بررسی و عیب یابی کنید.

  آموزش عیب‌یابی و تعمیر مکانیکی و برد ماشین لباسشویی

  خرابی لباسشویی از جمله خرابی هایی است که شما تعمیرکاران باید بتوانید سریعا آن را برطرف کنید. زیرا این وسیله یکی از مهم ترین لوازم منزل است که نبود آن موجب سخت شدن زندگی خواهد شد. ما در این بخش از آموزش تعمیرات لوازم خانگی تمام بخش های مکانیکی یک لباسشویی را مورد بررسی قرار خواهیم داد. تمام قطعات تعویضی و تعمیری دستگاه معرفی میشوند و نحوه تعمیر و تعویض آنها آموزش داده خواهد شد.

   

  تعمیر مکانیکی ماشین لباسشویی

   

  رایج‌ترین نوع خرابی لباسشویی مربوط به بخش مکانیکی آن میباشد. ایرادات موجود در بخش مکانیکی لباسشویی مانند خرابی بلبرینگ ها یا خرابی موتور بسیار پر دردسر خواهد بود. به عنوان مثال اگر بلبرینگ ها خراب شدند باید صدای خرابی آن را از طریق جدا کردن پولی از ماشین شنید و در نهایت آن را به حرکت درآورد تا علت ایراد آن از طریق شنیدن صدای آن برطرف شود.

  در مرحله بعد مشکلات مربوط به مدار فرمان یک لباسشویی را مورد بررسی قرار خواهیم داد. مدار فرمان لباسشویی ممکن است دچار مشکلات متعددی شود. لباسشویی های مدرن دارای بخش نمایشگر هستند که این نمایشگر ارورهای مربوط به بخشهای مختلف لباسشویی را نمایش میدهد. برخی از این ارورها مربوط به مدار فرمان است.

  شما در این بخش از آموزش تعمیرات لوازم خانگی با انواع برد ماشین لباسشویی قدیمی و جدید آشنا خواهید شد. کنترل نمودن و فرماندهی، مهمترین کار مدار این نوع ماشین هاست. این مدار منجر به انتخاب نوع کار، زمان استارت و زمان پایان و از این قبیل کارها می شود. در زمان خراب شدن این مدار فرمان باید بخش اصلی فیوز ها تعبیه شده در مدار را چک نمود. اگر این کار مشکل را برطرف نکرد باید با استفاده از تکنیکهایی که در کلاس آموزش تعمیرات لوازم منزل آموزش میبینید باید ایراد مدار را پیدا کنید. در یک جمله باید بگویم که هر آن چیزی که در دوره آموزش تعمیرات لباسشویی گفته میشود، در اینجا هم آموزش داده خواهد شد.

  آموزش عیب‌یابی و تعمیر مکانیکی و مدار فرمان ماشین ظرفشویی

  ماشین ظرفشویی از دیگر لوازم خانگی است که بصورت کامل بررسی خواهد شد. از آنجا که هرکسی توانایی تعمیرات ماشین ظرفشویی را ندارد، اگر شما بتوانید آن را عیب یابی و تعمیر کنید، یک فرد متخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی خواهید بود. آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی هم از دو سرفصل عیب یابی و تعمیر مکانیکی و عیب یابی و تعمیرات مدار فرمان تشکیل شده است. هر سرفصل بصورت کاملا تخصصی مورت بررسی و آموزش قرار خواهد گرفت.

  در سرفصل تعمیرات مکانیکی تمام بخش های مکانیکی ظرفشویی به شما معرفی خواهند شد. بخش هایی که قابلیت تعمیر و یا تعویض دارند بصورت کامل برای شما نمایش داده خواهد شد. بعد از آن به شما نحوه عیب یابی بخش های مکانیکی ظرفشویی را آموزش خواهیم داد. در نهایت تمام مشکلات رایج یک ظرفشویی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

   

  آموزش عیب یابی و تعمیر مکانیکی و مدارفرمان ظرفشویی

   

  بعنوان مثال کمبود آب در ماشین ظرفشویی نیز می تواند موجب تمیز کردن ضعیف ظرف ها میشود. دلیل آن این است که اگر شناور در حالت بلند گیر کند، ماشین ظرفشویی با آب پر نمی شود و علت احتمالی دیگر صفحه قفل ورودی یا شیر ورودی معیوب است.

  برای تعیین اینکه آیا ماشین ظرفشویی شما به میزان کافی از آب پر می شود یا نه باید پس از بررسی کامل ای موارد، یک چرخه شستشو را آغاز کنید. تمام این موارد بصورت جامع در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی آموزش داده میشود.

  در سرفصل عیب یابی و تعمیرات مدار فرمان ظرفشویی به شما تمام ایراداتی که ممکن است یک ظرفشویی از بخش مدار فرمان متوجه شود را آموزش خواهیم داد. ظرفشویی جزو لوازمی است که معمولا دچار مشکلات مدار فرمان خواهد شد و همین عامل باعث میشود که عملکرد این دستگاه با مشکلات زیادی مواجه شود.

  حال آیا تمام مشکلات ظرفشویی به مدار فرمان آن ختم خواهد شد؟ این نکته ای است که در مبحث عیب یابی مدار فرمان ظرفشویی بصورت کامل به شما آموزش داده خواهد شد. بعد از عیب یابی کامل جهت تعمیرات مدار فرمان این نوع دستگاه، ابتدا باید میزان خرابی وارد شده به برد بررسی گردد سپس نوع خطا مشخص گردد و به تعمیر آن پرداخت. تمام این موارد در کلاس آموزش تعمیرات لوازم منزل بصورت کامل تدریس خواهد شد.

  آموزش عیب‌یابی و تعمیر مکانیکی و مدار فرمان ماکروفر و مایکروویو

  در این بخش از آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، ما به بررسی مایکروویو ها و ماکروفرها خواهیم پرداخت. تعمیرات مایکروویو هم به دو بخش تعمیرات مدار فرمان و تعمیرات مکانیکی تقسیم خواهد شد که شما بصورت کاملا عملی نحوه عیب یابی و تعمیر را در هرکدام از بخش ها آموزش خواهید دید.

  در بخش تعمیرات مکانیکی با تمام قسمت های مکانیکی مایکروویو و ماکروفر آشنا خواهید شد. قطعات تعویضی و تعمیری این دستگاه را خواهید شناخت. نحوه تعمیر و تعویض این قطعات را آموزش خواهید دید. تمام مشکلات رایج مربوط به مایکرویو و ماکروفر را بصورت جز به جز به شما آموزش خواهیم داد.

   

  عیب‌یابی و تعمیر مکانیکی ماکروفر و ماکروویو

   

  شما باید بدانید که آموزش عیب یابی دستگاه مایکروویو به دو قسمت عیب یابی مکانیکی و عیب یابی برد تقسیم می شود. برای آن ابتدا باید دستگاه را از پریز بکشید و شفت چرخش موتور کوپل آن را پس از باز کردن دستگاه جدا کنید و در نهایت به بررسی آن بپردازید.

  در بخش تعمیرات مدار فرمان مایکروفر تمام مشکلاتی که بخاطر آسیب به مدار فرمان ممکن است بروز کند را مورد بررسی قرار خواهیم داد. مشکلاتی که ممکن است برای مدار فرمان رخ دهد، شواهد و نمود های مختلفی دارند. اما معمولا دلیل اصلی مشکلات الکترونیکی این دستگاه، اختلال در مگنترون دستگاه است. در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی تمام مشکلات مکانیکی و الکترونیکی مایکروویو مورد بررسی قرار میگیرد. در نهایت نحوه عیب یابی و تعمیر برد مایکروویو بصورت کاملا عملی در دوره آموزش تعمیرات منزل به شما آموزش داده میشود. تمام مواردی که در دوره آموزش تعمیرات مایکروویو هست، در اینجا هم آموزش داده خواهد شد.

  آموزش عیب‌یابی و تعمیر مکانیکی تلویزیون

  یکی از وسایل موجود در هر خانه‎‌ای، تلویزیون است. این لوازم خانگی به شدت دچار خرابی های مختلفی خواهند شد. از خرابی های مکانیکی گرفته تا خرابی های مربوط به آسیب های فیزیکی مختلف. در بخش آموزش تعمیرات تلویزیون ، تمام قطعات قابل تعمیر و قطعات قابل تعویض دستگاه بصورت کامل معرفی خواهند شد. پس معرفی، نحوه تعمیر و یا تعویض بخش های مختلف انواع مختلف تلویزیون به شما آموزش داده خواهد شد.

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

  لوازم خانگی سامسونگ سال ها به عنوان اولین برند و پرفروش ترین آن در بازار ایران فعال بود. بعد از همگام شدن این شرکت با تحریم های بین المللی، تصمیم گرفته شد واردات تمام محصولات و لوازم خانگی سامسونگ به ایران ممنوع شود. اما این لوازم خانگی سال ها توسط ما خریداری شده و در حال حاضر نیز در منازل خیلی از ما ایرانی ها می توان انواع لوازم خانگی با این برند را یافت. لوازم خانگی سامسونگ کیفیت خیلی خوبی دارند و عمر کاری آنها طولانی است، اما این لوازم نیز مانند انواع لوازم الکترونیکی در اثر کاربری نادرست و یا فرسودگی قطعات دچار مشکل می شوند و نیاز به تعمیر خواهند داشت.

  مهندسی طراحی و تولید این لوازم با شرکت های دیگر متفاوت است و یک تعمیرکار لوازم خانگی باید قادر باشد انواع لوازم خانگی برند سامسونگ را تعمیر و قطعات آن ها را تعویض نماید. در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در آموزشگاه فنی پویان کارآموزان عیب و تعمیر انواع لوازم خانگی در برندهای مختلف را آموزش می بینند.

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی ال جی

  یکی از برندهای کره ای رقیب سامسونگ در بازار ایران برند ال جی است. این برند نیز مانند سامسونگ انواع لوازم خانگی را با استانداردهای جهانی و کیفیت خیلی خوب تولید می کند. همه ما ایرانی ها با این برند آشنایی داریم. هر برندی در ساخت و تولید لوازم خانگی از مهندسی خاصی استفاده می کند. هرچند خیلی اصول در ساخت این دستگاه ها مشترک می باشند. اگر قصد دارید یک تعمیرکار متخصص در تعمیرات لوازم خانگی باشید باید قادر باشید انواع برندها را عیب یابی و تعمیر کنید. آموزشگاه فنی پویان دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی را در کارگاه های مجهز برای ورود به بازار کار آماده می کند.

  آموزش عیب‌یابی و تعمیر مکانیکی و مدار فرمان غذاسازها

  یکی از لوازمی که در آموزش تعمیرات لوازم خانگی خرد به شما آموزش داده خواهد شد، غذاسازها هستند. تعمیرات غذاسازها شامل تعمیرات مکانیکی و تعمیرات مدار فرمان است. در بخش تعمیر مکانیکی ما تمام قطعات موجود در یک غذاساز را معرفی میکنیم. این قطعات ممکن است تعویضی یا تعمیری باشند. در این بخش نحوه تعمیر و تعویض آنها به صورت کاملا عملی آموزش داده خواهد شد. برای عیب یابی از بخش مکانیکی دستگاه غذاساز باید بخش قطعات مربوط به خرد کردن را بررسی نمود که می توان از محل موتور و گیربکس به تعمیر آن پرداخت.

  برای تعمیرات باید شیار ها را باز نمود و به بخش گیربکس آن رسید و قطعات مکانیکی داخلی دیگر هم می توان بررسی کرد تا ایرادی نداشته باشند. تمام این مراحل به صورت ریز به ریز و کاملا عملی به شما آموزش داده خواهد شد. در نهایت تمام مشکلات رایج یک غذاساز را مورد بررسی و عیب یابی قرار خواهیم داد.

  همانطور که میدانید ما انواع مختلف غذاساز داریم در طرحها و برندهای مختلف. اما شکل کار همه آنها به یک صورت است. در بخش تعمیرات برد غذاسازها ما با آموزش شماتیک و کلی به شما نحوه تعمیر تمام انواع غذاساز را آموزش خواهیم داد.

  بعنوان مثال اگر غذاساز روشن نمی شود و حرکتی از خودش نشان نمی دهد، باید مدار فرمان غذاساز تعمیر گردد. برای اینکار باید سیم خروجی و سپس مدار و فیوز مربوط به آن را چک نماییم. سپس  باید وضعیت اتصال سوییچ را بررسی و در صورت ایراد آن را تعمیر کرد. تمام این موارد بصورت کامل در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل بررسی خواهد شد.

  آموزش عیب یابی و تعمیر مکانیکی سرخ‌کن

  سرخ کن یکی از لوازمی است که کم و بیش در بعضی از خانه ها یافت خواهد شد. این وسیله برقی جزو لوازم کم کاربرد در خانه های امروزی است. اما روز به روز با توجه به افزایش راحت طلبی مردم، میزان استفاده از این وسیله هم در حال افزایش است. به همین منظور برای شما که قصد دارید یک تعمیرکار لوازم خانگی موفق شوید، لازم است که به نحوه عیب یابی و تعمیرات این وسیله برقی هم مسلط باشید. در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل نحوه عیب یابی و تعمیر انواع لوازم منزل به شما آموزش داده خواهد شد.

   

  عیب‌یابی و تعمیر مکانیکی سرخ کن برقی

   

  آموزش عیب‌یابی و تعمیر مکانیکی و مدارفرمان مخلوط کن ها

  یکی از لوازمی که در دروه آموزش تعمیرات لوازم خانگی بصورت کامل بررسی خواهد شد، مخلوط کن ها هستند. مخلوط کن ها در بخش آموزش لوازم ریز آشپزخانه مورد بررسی قرار میگیرند. این لوازم ممکن است دچار مشکلات مکانیکی یا الکترونیکی شوند. مشکلات مکانیکی این لوازم به دو طریق تعمیر و تعویض به شما آموزش داده خواهد شد.

   

  عیب‌یابی و تعمیر مکانیکی و مدارفرمان مخلوط کن ها

   

  مشکلات الکترونیکی این لوازم بیشتر در بخش برد آنها رخ میدهد. فرایند تعویض برد مخلوط کن بسیار پر هزینه است. به همین خاطر ما در این بخش علاوه بر نحوه تعویض، نحوه عیب یابی و تعمیر مدار مخلوط کن ها را در دوره آموزش تعیمرات لوازم منزل آموزش خواهیم داد.

  آموزش تعمیر چرخ گوشت خانگی و صنعتی

  چرخ گوشت، یکی دیگر از لوازم آشپزخانه است که در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی مورد بررسی و آموزش قرار خواهد گرفت. بیشترین ایرادی که به این نوع دستگاه وارد می شود، از کار افتادن کوپلینگ آنها است. این خرابی با باز کردن دستگاه به راحتی تعمیر و یا تعویض است. همه این موارد در دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی بررسی و آموزش داده خواهد شد.

   

  تعمیر چرخ گوشت خانگی و صنعتی

   

  آموزش عیب‌یابی و تعمیر مکانیکی و مدار جارو برقی

  به جرات میتوان گفت که در خانه تمام مردم جاروبرقی موجود است. این وسیله پرکاربرد در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی به طور کامل مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در بین تمام خرابی های لوازم خانگی، عیب یابی برد جاروبرقی یکی از سخت ترین کارهایی است که فقط تعمیرکاران خبره توانایی انجام آن را دارند.

  عیب‌یابی و تعمیر مکانیکی و مدار جارو برقی

   

  مدار جاروبرقی بسیار حساس است و کوچکترین مشکلی در آن موجب عدم روشن شدن جاروبرقی خواهد شد. نحوه عیب یابی و تعمیر مدار جارو برقی بصورت کامل در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی مورد بررسی و آموزش قرار خواهد گرفت.

  آموزش عیب‌یابی و تعمیر مکانیکی و مدارفرمان آبمیوه گیری ها

  آبمیوه گیری یکی از لوازم خانگی است که قالبا در تمام خانه ها یافت میشود. این وسیله هم از دو بخش الکترونیکی و مکانیکی تشکیل شده است. در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی مشکلات مکانیکی این دستگاه بصورت کامل مورد بررسی قرا خواهد گرفت. سپس قطعات تعمیری و تعویضی آن به شما معرفی خواهد شد. بعد از آن نحوه تعمیر بخش های تعمیری را فرا خواهید گرفت.

  اگر موتور آبمیوه گیری پس از کمی کار کردن داغ میکند، باید سریعا آن را عیب یابی و تعمیر کرد. ابتدا باید مشخص شود که دلیل اصلی ایراد دستگاه از نوع برقی می باشد یا مربوط به قطعات مکانیکی میشود. سپس باید قطعات مکانیکی و شرایط قطعات چرخشی، خرد کردنی این بخش را بررسی کرد. در صورت نداشتن ایراد در این بخش، می توان به بررسی بخش الکترونیکی دستگاه پرداخت.

  در این قسمت باید آرمیچر ها را چک کرد تا نسوخته باشند، سپس مدار اصلی و خازن ها و بخش های دیگر را باید بررسی نمود. تمام این موارد بصورت کاملا عملی در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی به شما آموزش داده خواهد شد تا بتوانید بصورتی کارآمد وارد بازار کار شوید.

  مشکلات الکترونیکی رایج آبمیوه گیری که در بخش برد آن ممکن است رخ دهد، در این بخش بررسی خواهد شد. در نهایت نحوه عیب یابی و تعمیر مدار الکترونیکی آبمیوه گیری را هم در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل آموزش خواهید دید.

  آموزش برطرف کردن خطا در لوازم خانگی

  تمام لوازم خانگی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک برای انجام فعالیت های خود از یک سری دستورات از پیش تعریف شده استفاده می کنند. بخشی از این دستورات مربوط به بررسی مداوم سلامت وسیله است و اگر وسیله ما دچار مشکلی شود، دستگاه از طریق صفحه نمایشگر یک کد خطا را نمایش خواهد داد.

  کد خطای لوازم خانگی به شما کمک می کند تا بدانید که کدام قطعه از وسیله تان دچار مشکل شده است. شما با دانستن ماهیت هر یک از این ارورها میتوانید مشکل دستگاه را سریع پیدا و برطرف کنید. نحوه پیدا کردن ماهیت خطا و نحوه برطرف کردن آن بطور کامل در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی برای تمامی لوازم خانگی آموزش داده خواهد شد.

  آموزش و معرفی انواع قطعات الکترونیکی لوازم خانگی

  با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، روز به روز استفاده از قطعات الکترونیکی در لوازم خانگی بیشتر و بیشتر میشود. این قطعات به فرایند اتوماتیک کردن لوازم کمک خیلی زیادی میکنند و باعث میشوند که دستگاه بصورت خودکار تمام فعالیت ها را خودش تنها با یک دکمه انجام دهد.

  این قطعات حتی در مبحث عیب یابی لوازم خانگی هم خیلی کارآمد هستند. بطوریکه وقتی بخشی از دستگاه خراب شود، از طریق ایجاد کد خطا آلارم های لازم را می دهند. اینکار به تعمیرکاران در فرایند تعمیر کمک خیلی زیادی میکند. از طرفی گاهی اوقات خود این قطعات هم ممکن است دچار خرابی شوند. پس شما به عنوان یک تعمیرکار لوازم خانگی باید توانایی تعمیر و یا تعویض این قطعات را داشته باشید.

  در این بخش از دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی تمامی قطعات الکترونیکی لوازم خانگی به شما معرفی میشود. نحوه عملکرد و فعالیتی که انجام میدهند بصورت کامل توضیح داده خواهد شد. بعد از معرفی و بررسی، این قطعات الکترونیکی را باز و بررسی میکنیم که چطور می توان آنها را تعمیر و یا تعویض کرد.

   

  آموزش نقشه خوانی schematic diagram

  همانطور که گفته شد، تقریبا تمام لوازم خانگی دارای مدار الکترونیکی هستند که فعالیت اتوماتیک آنها را کنترل و یا هدایت میکند. مدار هر دستگاه با دستگاه دیگر تقریبا متفاوت است. نقشه شماتیک راهنمایی است برای شما، جهت نمایش طراحی یک مدار الکترونیکی ، قطعات و مونتاژ مدار و همچنین نشان دهنده عملکرد و وظیفه مدار است. از طرفی این نقشه شماتیک را میتوان برای سیکل های مختلف مکانیکی هم رسم و بررسی کرد.

   

  آموزش نقشه خوانی لوازم خانگی

   

  در دروه آموزش تعمیرات لوازم خانگی شما یاد خواهید گرفت که چطور نقشه شماتیک یک وسیله را بخوانید و متوجه نحوه عملکرد آن شوید. اگر شما نحوه نقشه خوانی را بلد باشید، قادر خواهید بود حتی دستگاه هایی که تازه به بازار کار آمده اند را عیب یابی و تعمیر کنید.

  آموزش عیب یابی در منبع تغذیه خطی لوازم خانگی

  به دلیل اینکه بسیاری از خرابی های لوازم خانگی بخاطر اختلال در عملکرد این بخش است، شما باید قادر به عیب یابی آن باشید. منبع تغذیه خطی ولتاژ AC ورودی را توسط یکسوساز، یکسو کرده و پس از عبور از فیلتر و صاف کردن، ولتاژ DC  اولیه را برای دستگاه ایجاد می کند. این ولتاژ در حدود ۳۰۰ ولت DC است. با عمل قطع و وصل شدن ترانزیستور سوئیچ، ولتاژ DC  اولیه به پالس های مربعی تبدیل می شود. سپس این پالس ها به سیم پیچ اولیه ترانسفورمر اعمال می شود.

  در این بخش از دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، نحوه عیب یابی منبع تغذیه مربوط به هریک از لوازم برقی منزل بصورت کامل به شما آموزش داده خواهد شد. بطوریکه بتوانید به راحتی منبع تغذیه لوازم خانگی مختلف را مورد بررسی و عیب یابی قرار دهید.

  آموزش نقشه خوانی Wiring Diagram لوازم خانگی

  لوازم خانگی قالبا از نیروی الکتریسته یا برق استفاده میکنند. برای انتقال الکتریسیته به بخش های مختلف این لوازم باید در داخل آنها سیم کشی انجام شده باشد. گاهی اوقات نوسانات الکتریکی موجب قطعی یا سوختگی در بخش های مختلف این سیم کشی خواهد شد.

   

  نقشه خوانی Wiring Diagram لوازم خانگی

   

  wiring diagram یا نمودار سیم کشی، به شما نمودار سیم کشی هر یک از لوازم خانگی را نمایش خواهد داد. شما با داشتن این نقشه براحتی می توانید سیم کشی داخلی هر یک از لوازم را دنبال و بررسی کنید که سالم باشند. در این بخش از آموزش تعمیرات لوازم خانگی به شما نحوه نقشه خوانی سیم کشی لوازم خانگی را آموزش خواهیم داد.

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی رایگان – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تهران – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در گیلان – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در مشهد – آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی حرفه ای اصفهان – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در بابل – آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی – مجموعه کامل آموزشی تعمیر لوازم خانگی برقی – آموزش مجازی تعمیرات لوازم خانگی – پکیج آموزشی تعمیرات لوازم خانگی – آموزش تعمیر لوازم خانگی در شیراز – اموزش تعمیرات لوازم خانگی زنجان – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در اهواز – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج – اموزش تعمیرات یخچال در گیلان – آموزش تعمیرات لوازم خانگی بندرعباس – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در قم – آموزش تعمیر لوازم خانگی در اصفهان – آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی در همدان – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در اراک – تعمیرات لوازم خانگی آنلاین – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در شیراز – آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی در کرج – اموزش تعمیر لوازم الکترونیکی – آموزش تعمیر لوازم خانگی در اردبیل – آموزش رایگان تعمیرات لوازم خانگی – آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی در اسلامشهر – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در ارومیه – دوره مجازی تعمیر لوازم خانگی – بهترین اموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی – دانلود رایگان فیلم آموزشی تعمیر لوازم خانگی – تعمیرات برد لوازم خانگی در تهران – اموزش تعمیر لوازم خانگی به زبان ساده – دانلود برنامه تعمیرات لوازم خانگی – آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی در مازندران – وسایل مورد نیاز برای تعمیرات لوازم خانگی – آموزش تعمیرات لوازم خانگی قزوین

  مقالات آموزشی تعمیرات لوازم خانگی

  .

  .

  دانلود فایل pdf سرفصل های دوره تعمیرات لوازم منزل

  فایل PDF سرفصل های آموزش تعمیرات لوازم خانگی
  4.7/5 - (33 امتیاز)

  16 دیدگاه
  بازخورد درون متنی
  مشاهده همه نظرات
  علی عبادی
  علی عبادی
  2021-07-11 16:58

  سلام
  میخواستم بدونم که آیا شما توی دوره تعویض قطعه آموزش میدین یا اینکه تعمیرات قطعات مختلف رو هم آموزش میدین؟

  فنی پویان
  فنی پویان
  پاسخ به  علی عبادی
  2021-07-11 17:21

  سلام آقای عبادی
  قطعات موجود در لوازم خانگی به دو بخش قطعات تعویضی و قطعات تعمیری تقسیم میشند. قطعاتی که قابلیت تعمیر دارند رو بطور کامل تعمیراتشون رو آموزش خواهید دید.
  بعضی از قطعات تعویضی هم با یسری تکنیک ها قابلیت تعمیر دارند. توی دوره این تکنیکها هم به شما آموزش داده میشه. از طرفی نحوه صحیح تعویض تمام قطعات هم به شما آموزش داده خواهد شد.

  پرهام
  پرهام
  2021-08-14 11:19

  من تازه دیپلم انسانی گرفتم و میخوام تو این دوره شرکت کنم. برای شرکت تو دوره شرایط خاصی باید داشته باشیم؟ میخواستم ببینم دوره چقدر طول میکشه و اگه تو کلاس یاد نگیریم چی میشه؟

  فنی پویان
  فنی پویان
  پاسخ به  پرهام
  2021-08-22 09:12

  با سلام
  شرکت در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل محدودیتی در رشته تحصیلی نداره و هر فردی با هر رشته‌ی تحصیلی‌ای می‌تونه توی کلاس آموزش تعمیر لوازم خانگی شرکت کنه. تنها چیز لازم این هست که شما توانایی خواندن و نوشتن داشته باشید.
  در مورد طول دوره تعمیر لوازم خانگی هم خدمت شما عارضم که مدت دوره بر اساس میزان فشردگی دوره بین 1 الی 2 هفته هستش. از طرفی اگر شما احساس کردید بخش یا مبحثی رو مسلط نشدین، مجتمع آموزشی فنی پویان متعهد میشه که اون مبحث رو به شما مجدد آموزش بده تا شما با اطلاعات کامل وارد بازار کار بشید.

  ساسان
  ساسان
  2021-08-15 17:21

  آقا دوره چقد طول میکشه؟ الان که کروناست حضوری هم دارین یا فقط آنلاینه؟

  فنی پویان
  فنی پویان
  پاسخ به  ساسان
  2021-08-22 09:21

  با سلام
  طول دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی بستگی به فشردگی دوره داره و بین 1 الی 2 هفته هستش.
  به این نکته توجه داشته باشید که کلاس تعمیرات لوازم خانگی حتما باید بصورت حضوری برگزار بشه. چون شما باید بصورت عملی انواع مختلف لوازم خانگی رو بازو بست کنید و بصورت عملی خودتون به تعمیر لوازم بپردازین تا بتونین تجربه لازم رو برای تعمیرات پیدا کنید. بهمین خاطر ما آموزش آنلاین تعمیرات لوازم خانگی رو توصیه نمی کنیم و تمام دوره های فنی پویان بصورت حضوری برگزار خواهد شد.
  مجتمع فنی پویان خودش رو موضف میدونه تا تمام پروتوکل‌های بهداشتی رو در دوران کرونا رعایت کنه. توی این شرایط کرونا، ما ظرفیت کلاس هارو نصف کردیم، تمام افراد باید حتما از ماسک استفاده کنند و کلاس ها هر روز بصورت بهداشتی تمیز میشند تا کارآموزان بتونن با خیالی آسوده دوره رو به پایان برسونند.

  اکبر مشهدی
  اکبر مشهدی
  2021-08-23 09:10

  سلام، کلاساتون تئوری هست یا عملی؟ ما فقط میشینیم نگاه می کنیم یا ابزار میدین کار انجام بدیم؟ تئوری باشه که یاد نمیگیریم.

  فنی پویان
  فنی پویان
  پاسخ به  اکبر مشهدی
  2021-08-24 16:59

  با سلام
  تمام کلاس ها بخصوص کلاس تعمیرات لوازم خانگی بصورت کاملا عملی برگذار میشه. شما بعد از اینکه تئوری هارو یاد میگیرین، خودتون شروع به بازوبست کردن تمام لوازمی میشین که استاد بهتون سر کلاس درس دادن.

  سلامی
  سلامی
  2021-09-26 01:21

  سلام ببخشید میشه یک در مورد دوره توضیح بدین؟ زمان کلاس چطوره؟ هزینه و …؟ مدرک میدین آخرش؟ مدرکشو هرجا ببریم قبول دارن یا فقط اونجاها که خودتون معرفی می کنین مدرکتون معتبره؟

  فنی پویان
  فنی پویان
  پاسخ به  سلامی
  2021-09-28 12:56

  با سلام
  لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید یا فرم داخل همین صفحه رو پر کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند و به بهترین شکل ممکن شمارو راهنمایی کنند و اطلاعاتی که میخواهید رو در اختیارتون قرار بدن.

  pooya
  pooya
  2021-10-03 17:49

  سلام ببخشید آموزشگاهتون داخل طرحه؟ پارکینگ دارین؟

  فنی پویان
  فنی پویان
  پاسخ به  pooya
  2021-10-11 10:02

  با سلام
  آموزشگاه خارج از طرح ترافیک قرار داره و در محدوده آموزشگاه به جا برای پارک وسیله نقلیه شما وجود داره.

  خادمی
  خادمی
  2021-10-12 17:17

  سلام من میخوام تو دوره شرکت کنم دقیقا چیا یاد میدین؟ وسایل کوچیک مثل ابمیوه گیری و چرخ گوشت هم یاد میدین؟

  فنی پویان
  فنی پویان
  پاسخ به  خادمی
  2021-10-19 16:43

  با سلام
  توی دوره تعمیرات لوازم خانگی، نحوه تعمیرات انواع لباسشویی، ظرفشویی، یخچال، فریزر، ساید، انواع مختلف تلویزیون، ماکروویو، و لوازم ریز منزل مثل اتو، جاروبرقی، آبمیوه گیری، چرخ گوشت، غذاساز، سرخکن و … آموزش داده خواهد شد.

  شهرام
  شهرام
  2021-11-02 17:21

  سلام جدا جدا میشه اسم نوشت؟ مثلا فقط تعمیرات یخچال؟ و …

  فنی پویان
  فنی پویان
  پاسخ به  شهرام
  2021-11-10 15:08

  با سلام
  دوره های مجزا هم وجود داره و شما میتونین هر کدوم رو که خواستید، ثبت نام کنید. اما توجه داشته باشید که قیمت پک کلی خیلی به صرفه تر هست.