آموزش تولید محتوا

آموزش تولید محتوا بصورت حضوری برگزار خواهد شد.

آموزش تولید محتوا کاملا مخصوص ورود کارآموزان به بازار کار است.

تمام آموزش‌های مربوط به این دوره توسط اساتید برتر کشور انجام می‌شود.

در طی دوره تماما با تجهیزات روز بازار کار آموزش خواهد دید.

پشتیبانی کارآموزان حتی پس از اتمام دوره

هزینه ثبت نام در دوره آموزش تولید محتوا

 
تعرفه‌ ثبت نام در دوره آموزش تولید محتوا
شهریه دوره عمومی با 30% تخفیف3.200.000 تومان
شهریه دوره خصوصی5.000.000 تومان

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید، یا با ما تماس بگیرید

  جواب را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  ویژگی های منحصر به فرد آموزشگاه فنی پویان

  در آموزش تولید محتوا هر چیزی را که برای تولید کردن یک محتوا نیاز است، آموزش داده می شود. بر فرض مثال با آموزش تولید محتوا می توان در ابتدا با مراحل تولید محتوای با کیفیت، عنوان نویسی، تولید محتوا مبتنی بر سئو و… آشنا شد و سر انجام به سراغ موضوع هایی مانند روش های درآمد زایی از تولید محتوا و… رفت. به یاد داشته باشید که تولید محتوا مثل گذشته نمی باشد که با کپی کردن از سایت های متنوع، یک محتوای خوب آماده نمود.

  امروزه تولید محتوا یکی از پر درآمد ترین شغل های جهانی می باشد و برای کسب درآمد، می بایست آن را به شکل اصولی آموخت. پس توصیه می شود هر کاری در دست خود دارید را کنار بگذارید و برای تولید محتوا، به سراغ آموزش تولید محتوا و شرکت کردن در کلاس های حضوری واقع در تهران به کمک سایت فنی پویان بروید و تولید محتوا را به صورت اصولی آموزش ببینید. برای آشنایی بیشتر با آموزش تولید محتوا در ادامه مطلب با ما همراه شوید‌.

  تعریف تولید محتوا

  برای آموزش تولید محتوا اول از همه باید با خود تولید محتوا آشنایی داشته باشید. تولید محتوا عبارت است از خلق کردن محتوا در یک فرم خاص و منتشر شدن آن در یک کانال مخصوص برای دست یافتن به هدف کسب‌ و کار.

   

   

  اهمیت تولید محتوا

  امروزه محتوا نویسی یکی از مهارت های بسیار مهمی به حساب می آید به همین علت می بایست کل تکنیک ها و موارد مورد نیاز را برای تولید کردن محتوا دانست، ولی یاد گرفتن این نکته ها دائمی نمی باشد و مانند هر شغل دیگری این شغل نیز به ، به روز نگه داشتن اطلاعات نیاز دارد. در نتیجه در صورتی که در یک شغل به یک متخصص تبدیل گردید، باز نباید فعالیت های خود را برای آموزش بیشتر توقف کنید.

  آموزش تولید محتوا بسیار مهم می باشد، چرا که امکان دارد دانش و مهارت شما تقریبا در زمینه تخصص مورد نظر کامل باشد، ولی یک آموزش جدید و کاربردی می‌ تواند شما را با تمام نکات ریز و جزئی و هم چنین تکنیک های موفقیت در این کار آشنا کند.

   

  اهمیت تولید محتوا

   

  انواع تولید محتوا

  • تولید محتوا برای سایت

  در تولید محتوای سایت، بیشتر با محتوای متنی سر و کار خواهید داشت  مانند صفحه‌ ٔ محصول، پست بلاگ، لندینگ خدمات و…

  دقت کنید که در این نوع تولید محتوا در علاوه بر اینکه باید متن را آماده کنید،  تصویر ها، ویدیو ها، اینفوگرافیک یا حتی محتوای صوتی را نیز باید در نظر بگیرید.

   

  پیشنهاد ما  : آموزش تعمیرات برد  

   

  • تولید محتوا برای اینستاگرام

  تولید محتوا برای اینستاگرام با سایت متفاوت می باشد. نمی توان مقاله با کلمه‌ ی زیاد را در کپشن اینستاگرام قرار داد.

  حتی در صورتی که اینستاگرام هم به شما اجازه دهد، مخاطب از از دست این مطالب طولانی فرار خواهد کرد.

  پیش نیاز های لازم برای آموزش تولید محتوا

  برای آموزش تولید محتوا و فعالیت در این حوزه در ابتدا باید دارای یک سری مهارت هایی باشید که در ادامه به توضیح این مهارت ها خواهیم پرداخت.

  • مهارت داشتن در نگارش | آموزش تولید محتوا

  فردی که کار تولید محتوا را انجام می دهد می بایست توانایی نوشتن متن ها به شیوه ای جذاب و صحیح را داشته باشد. برای کسب این مهارت، باید با به کار گیری صحیح هر یک از علائم نگارشی در جای خود را آشنایی داشته باشد و هم چنین می بایست دامنه لغات خود را افزایش داده و منظور هر لغت را به خوبی درک نماید.

  برای بهبود بخشی این مهارت می توانید کار هایی مثل خواندن کتاب ها و مقاله های معتبر را انجام دهید . هنگام مطالعه کردن مورد های ذکر شده می بایست به لغت های متنوع، ساختار جملات، کلمه های مترادف، موارد استفاده از ضمیر ها و… دقت کنید تا بتوانید با گذشت زمان آن ها را در محتوای خود به کار ببرید.

   

  پیشنهاد ما  : آموزش برق ساختمان

   

  • توانایی داشتن در درک و شناخت مخاطبان

  با توجه به اینکه هر محتوا برای گروه خاصی از مخاطب ها نوشته می شود می بایست یک تولید کننده محتوا قادر باشد سلیقه و نیاز مخاطب هدف خود را شناسایی نموده و متن خود را طبق درک آن ها بنویسد. هم چنین یک فردی که به کار تولید محتوا مشغول است باید بتواند نحوه سوال پرسیدن و جست و جو کردن مخاطب ها را به خوبی درک کرده و به این طریق بتواند عنوان ها و کلمه های کلیدی موجود در محتوای خود را طبق این مورد های ذکر شده بنویسد.

  • شناختن سیستم هایی که محتوا را مدیریت می کنند.

  یکی از مهم ترین شاخه های تولید محتوای دیجیتال، تولید محتوا برای وب سایت ها می باشد. برای این کار می بایست با سیستم مدیریت محتوای وب سایت به حد کافی آشنا باشید، در این صورت به راحتی خودتان می توانید محتوایی را که تولید نموده اید بارگذاری کنید و مواردی که مد نظرتان هست را روی آن اعمال نمایید.

  • درک کردن نوع عملکرد موتور های جست و جو

  در صورتی که هدف شما از آموزش تولید محتوا، نوشتن مقاله ها در وب سایت نباشد، باز درک نوع عملکرد موتور های جست و جو  برای شما بسیار مناسب است. دانستن مواردی مثل الگوریتم چیست و موتور های جست و جو به چه صورتی در متن ها و صفحه های وب کراول می نمایند، می تواند موجب دادن ایده های خوبی برای نوشتن عنوان ها و جای گذاری کلمه های کلیدی در دل متن گردد.

   

  پیشنهاد ما  : آموزش برق صنعتی

   

  • توانایی داشتن در تولید محتوای تصویری

  یکی از مورد های مهم در مقاله های وب سایت ها، تصویر هایی است که در آن ها وجود دارند. هم چنین از مبحث های مهم در حوزه آموزش تولید محتوا، تولید محتوای تصویری می باشد. فردی که می  خواهد تولید محتوا برای سایت یا وبلاگ را انجام دهد، می بایست مهارت های مورد نیاز برای تولید کردن محتوا را داشته باشد و قادر باشد تصویر هایی را که کپی نیستند را تولید کند چرا که موتور های جست و جو مثل گوگل، توانایی اسکن و شناسایی تصویر ها را دارند و به آسانی متوجه می شوند که آیا تصویر مورد نظر قبلا در یک سایت دیگر بارگذاری شده است یا نه.

  در صورتی که با نرم افزار فتوشاپ آشنایی داشته باشید، می توانید به آسانی نیاز های مربوط به تولید محتوای تصویری خود را بر طرف کرده و روی تصویر ها تغییر هایی را ایجاد نمایید که از دید موتور های جستجو، غیر یونیک تلقی نشوند.

   

  پیش نیاز های لازم برای آموزش تولید محتوا

   

  روش های تشخیص محتوایی که کپی می باشد.

  یکی از مواردی که با آموزش تولید محتوا، می توانید یاد بگیرید تشخیص محتوای کپی می باشد. یک کارشناس تولید محتوا امکان دارد مدیر یک تیم تولید محتوا باشد، به همین علت می بایست توانایی تشخیص محتوای کپی شده از محتوای یونیک را داشته باشد چرا که امکان دارد بیشتر محتوا های ارائه شده به کمک تیم، به روش باز نویسی متن نوشته شده باشند که در این صورت امکان دارد محتوا کپی باشد. در ادامه به توضیح چند مورد از راه های تشخیص محتوای کپی از محتوای یونیک خواهیم پرداخت.

  • بهره مندی از گوگل

  یکی از روش هایی که به کمک آن می توان محتوا را از محتوای یونیک تشخیص داد استفاده کردن از گوگل می باشد به این ترتیب که بخشی از محتوایی که می خواهید کپی بودن آن را چک کنید، در سرچ باکس گوگل قرار دهید و آن را جست و جو کرده و سپس وارد نتیجه ها شده و محتوای آن را با محتوای اصلی خود مقایسه نمایید و بررسی کنید که آیا محتوا کپی هست یا نه.

  • بهره مندی از ابزار ها | آموزش تولید محتوا

  وب سایت هایی دارای ابزار های آنلاین هستند که می توانند محتوای کپی را از محتوای یونیک شناسایی کنند، لازم به ذکر است که بعضی از آن ها درصد خطای بالایی را دارند.

  فایده های آموزش تولید محتوا

  • بالا رفتن فروش و هم چنین درآمد

  با آموزش تولید محتوا و شروع کردن به این کسب و کار می‌ توانید درآمد مستقیم یا غیرمستقیم کسب کنید.

  • جلب کردن اعتماد مخاطب

  با آموزش تولید محتوا در واقع می توانید اعتماد مخاطب هدف را جلب کنید پس در صورتی که محتوایی به مخاطب ارائه دهید که وقت مخاطب را تلف کند، اعتماد او را از دست خواهید داد.

  • شناخت راحت برند | آموزش تولید محتوا

  محتوا یک ابزاری عالی برای بالا بردن آگاهی از برند می باشد با آموزش تولید محتوا و انتشار کردن محتوایی متناسب با برند، نام شما در بالای ذهن مخاطب جای خواهد گرفت. این مسئله موجب می شود زمانی که مخاطب به مشکلی بر می‌ خورد، نام شما را به یاد می‌ آورد.

  • جذب مشتری های راغب

  با توجه به اینکه تولید محتوا یکی از بهترین ابزار ها برای برقراری اولین ارتباط با مشتری راغب می باشد و افزایش تعداد راغب ها برای هر کسب و کاری ضروری است، آموزش تولید محتوا و ارائه کردن محتوایی مناسب موجب جذب مشتری های راغب بیشتری می گردد.

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  مقالات آموزشی

  2024-01-05

  قطعات برقی ماشین لباسشویی

  آیا می‌خواهید همه‌چیز درباره قطعات برقی ماشین لباسشویی بدانید؟ ما پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این متن را دنبال کنید. ماشین لباسشویی یک […]
  2024-01-05

  حل مشکل دمای باتری موبایل

    باتری موبایل همانند قلبی که انرژی به بدن فراهم می‌کند، نقش ضروری در کارکرد گوشی هوشمند دارد. این قطعه اساسی، بدون […]
  2024-01-03

  نحوه ریبال کردن سی پی یو گوشی

  امروزه تعمیر و بهبود گوشی‌های موبایل به یک چالش جدید تبدیل شده است از جمله عملیاتی که به تخصص و ابزارهای خاصی […]