آموزش مدیریت شبکه های اجتماعی

آموزش مدیریت شبکه های اجتماعی بصورت حضوری برگزار خواهد شد.

آموزش مدیریت شبکه های اجتماعی کاملا مخصوص ورود کارآموزان به بازار کار است.

تمام آموزش‌های مربوط به این دوره توسط اساتید برتر کشور انجام می‌شود.

در طی دوره تماما با تجهیزات روز بازار کار آموزش خواهد دید.

پشتیبانی کارآموزان حتی پس از اتمام دوره

سرفصل های دوره آموزش مدیریت شبکه های اجتماعی

 • 1.آموزش اصول و قواعد حضور در شبکه های اجتماعی
 • 2.آموزش اینستاگرام و استراتژی های کاربردی در آن
 • 3.آموزش یوتیوب youtube
 • 4.آموزش لینکدین و سایر شبکه های اجتماعی
 • 5.آموزش فیسبوک و توییتر
 • 6.آموزش اصول تبلیغات در شبکه های اجتماعی
 • 7.آموزش حفظ امنیت حساب های کاربری در شبکه های اجتماعی
 • 8.آموزش نحوه تعامل با مشتری هدف
 • 9.آموزش تکنیک تولید محتوا در شبکه های اجتماعی
 • 10.آموزش نحوه استفاده از ابزارهای موجود در شبکه های اجتماعی
 • 11.آموزش نحوه هشتگ گذاری و نوشتن کپشن
 • 12.آموزش زمان بندی پست گذاری و نحوه اصولی پاسخ به کامنت ها

هزینه ثبت نام در دوره آموزش مدیریت شبکه های اجتماعی

 
تعرفه‌ ثبت نام در دوره آموزش مدیریت شبکه های اجتماعی
شهریه دوره عمومی با 30% تخفیف3.200.000 تومان
شهریه دوره خصوصی5.000.000 تومان

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید، یا با ما تماس بگیرید

  جواب را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  ویژگی های منحصر به فرد آموزشگاه فنی پویان

  امروزه شبکه های اجتماعی، شهر را به یک شهری خیلی بزرگ‌ تر تبدیل نموده است. شهری که هر برندی دارای حداقل یک شعبه است. اکنون اهمیت مدیریت شبکه های اجتماعی کمتر از اهمیت مدیریت اجرایی کسب‌ و کار نمی باشد.
  مدیریت شبکه های اجتماعی در واقع نحوه حضورتان در شبکه های اجتماعی می‌ باشد و وجه برند تان را در فضای مجازی نمایش می دهد. در این مقاله قصد داریم شما را با آموزش مدیریت شبکه اجتماعی به کمک سایت فنی پویان بپردازیم شما می‌ توانید به کمک این‌ سایت و شرکت کردن در کلاس های حضوری که در تهران تشکیل می شود به آموزش مدیریت شبکه های اجتماعی بپردازید و از مزایای آن بهره مند شوید برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

   

   

  مدیریت شبکه های اجتماعی چیست؟

  شبکه های اجتماعی شامل فرآیند ساخت، برنامه ریزی، تجزیه و تحلیل ، تعامل به کمک محتوای پست شده در پلتفرم شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک، اینستاگرام و توییتر می باشد. یک مدیر رسانه های اجتماعی امکان دارد به کمک یک برند، یک شخص یا یک کسب و کار برای دستیابی آنلاین به مشتری های جدید یا بهبود یافتن وضعیت موجود و حفظ شهرت استفاده گردد. مدیرهای شبکه های اجتماعی در مدیریت کردن فعالیت ها در شبکه های اجتماعی دارای تخصص هستند و از پاسخ به نظر های مشتری ها گرفته تا توسعه استراتژی هایی در مورد نوع دستیابی به هدف های بازاریابی بلند مدت با منتشر نمودن محتوای خلاق و مبتکرانه تخصص دارند. ابزار هایی که برای مدیریت شبکه های اجتماعی به وجود آمدند نیز این امکان را می دهند تا استراتژی های شما را کنترل کنند.

   

  پیشنهاد ما  : آموزش تعمیرات برد  

   

  حتی در صورتی که وقتتان محدود باشد، ابزار ها و خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی قادر است حضور رسانه های اجتماعی تان را در اولویت بگذارند و در صورتی که تا به امروز رسانه های اجتماعی را در اولویت کار خود نگذاشته بودید ، با مشکل  رو به رو خواهید شد.

   

   

  آموزش مدیریت شبکه های اجتماعی (مدیر شبکه های اجتماعی کیست؟)

  در آموزش مدیریت شبکه های اجتماعی اول باید با مدیر شبکه های اجتماعی آشنا شوید مدیر شبکه های اجتماعی فردی است که قرار است مسئولیت فعالیت‌ هایی که در شبکه های اجتماعی انجام می گردد را بر عهده بگیرد. به صورت کلی مدیر شبکه های اجتماعی فردی می باشد که هم با انجام دادن این فعالیت‌ ها و هم به کمک تجربه‌ ای که دارد می تواند موجب افزایش سرعت رشد شما در شبکه های اجتماعی  گردد.

  علت اهمیت آموزش مدیریت شبکه اجتماعی


  شبکه های اجتماعی فرصت های بسیار عالی را به کسب و کار ها هدیه می کنند. به کمک مدیریت شبکه های اجتماعی شانس تبلیغ و معرفی خدمات افزایش می یابد. شبکه‌ های اجتماعی به همان قدر که امکان تعامل کاربر ها با یکدیگر را گسترش می دهد، امکان ارتباط بازار یاب ها با مشتری های بالقوه و استفاده از استراتژی‌ های بازاریابی در شبکه‌ های اجتماعی را نیز توسعه‌ می دهند.

   

  پیشنهاد ما  : آموزش برق صنعتی

   

  به کمک مدیریت شبکه های اجتماعی میتوان کار های زیر را انجام داد  موجب افزایش تعامل با مخاطب ها می گردد و از آن جایی که تعامل با مخاطب ها بهترین روش برای به وجود آمدن اعتماد و ایجاد یک رابطه طولانی مدت می باشد، پس مدیریت شبکه های اجتماعی کمک فراوانی را در این راه به شما می کند.
  می توانید به کمک مدیریت شبکه های اجتماعی وفاداری به یک برند را پرورش دهید. با توجه به اینکه تعامل و مشارکت باعث وفاداری به برند می گردد، کاربر ها می توانند به کمک به روز رسانی‌ های شما، مشاهده اخبار، ویدیو ها و تصویرها به صورت پیوسته با شما در ارتباط باشند.
  با دیگر کانال‌ ها در ارتباط خواهید ماند. از  آن جایی که شبکه‌ های اجتماعی به خوبی با دیگر کانال ها ادغام می گردند پس بازار یاب های دیجیتال می‌ توانند یک کمپین تبلیغاتی را در دیگر کانال‌ ها به بهترین شکل مدیریت نمایند، چیزی که تا قبل از وجود مدیریت شبکه های اجتماعی کاری بسیار دشوار بود.
  به آسانی می توانید موضوع ها را مانیتور کنید.زمانی که جریانی در سطح جامعه به وجود می آید یا حادثه ای اتفاق می افتد، بازار یاب ها می‌ توانند خبر ها و محتوا هایی درباره آن موضوع در شبکه‌ های اجتماعی توزیع نمایند.
  سرنخ‌ های نو می‌ سازید.بازار یاب ها علاقمند هستند آگاهی از برند را بالا ببرند و با توزیع محتوا ، ترافیک از سوی کاربر ها را بگیرند که بعضی از آن ها قادر است اتفاق‌ های خارق العاده‌ای را تولید کند.

   

  علت اهمیت ‌آموزش مدیریت شبکه های اجتماعی

   

  خدماتی که مدیریت شبکه های اجتماعی انجام می دهد.

  درحالی که ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی قادر است به سازمان شما کمک نماید کمیت محتوای خود را بالا ببرید، برای جلب کردن مخاطب های هدف، بهبود کیفیت مطلب ها نیز به همان مقدار مهم می باشد. خوشبختانه خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی مجهز به دانش و منابع هستند که حضور رسانه های اجتماعی تان را به بهترین شکل مدیریت می کنند. به کمک پست هدفمند، تبلیغ های اسپانسری و طیف گسترده ای از تاکتیک های رسانه های اجتماعی که بالا تر از دانش عمومی می باشد، این خدمات قادر هستند سطح رسانه های اجتماعی تان را به مرحله بالا تر برسانند.

   

  پیشنهاد ما  : آموزش تعمیرات موبایل

   

  آشنایی با ابزار های مورد نیاز برای آموزش مدیریت شبکه اجتماعی

  برای آموزش مدیریت شبکه اجتماعی می‌ توان روی کمک ابزار ها حساب نمود. برخی از این ابزار ها به اندازه ای کار شما را راحت می نمایند که هم تجربه‌ و هم بهره وری خود را می توانید بالا ببرید. این ابزار ها در کل مرحله های برنامه‌ ریزی، منتشر شدن، پاسخ به کامنت‌ ها و تحلیل و آنالیز نمودن پست‌ ها می‌ توانند شما را یاری کنند. اصلی ترین کمکی که ابزار ها می کنند برنامه‌ ریزی می باشد، کاری که تقویم محتوایی برایتان انجام می‌ دهد. شما در تقویمی که در ابزار های مدیریت شبکه های اجتماعی موجود می باشد، پست‌ های خود را زمان‌ بندی می نمایید تا در زمانی که تعیین می گردد انتشار یابند.

  نتیجه گیری در مورد آموزش مدیریت شبکه اجتماعی

  امروزه شرکت ها پول زیادی را برای ایجاد کردن محتوای فوق العاده برای فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و دیگر رسانه های اجتماعی که موجود می باشند صرف می کنند. در هر نوع تجارتی که شما باشید، دسترسی به مشتری ها به در دسترس بودن و همه گیر شدن شبکه های اجتماعی شما بستگی دارد. بنابراین صرف زمان زیاد برای ایجاد نمودن پست های فیس بوک و توییتر، در صورتی که شما ندانید که به چه نحوی به صورت موثر بر تاثیر و نفوذ آنها نظارت نمایید، هیچ ارزشی نخواهد داشت.

  پس مدیریت شبکه های اجتماعی به مانور دادن بر روی نقطه های قوت خود و هم چنین تجربه کردن اینکه برند قوی تری را ایجاد کنید، کمک فراوانی می کند. بنابراین توصیه ما بر این است که به آموزش مدیریت شبکه اجتماعی با استفاده کردن از سایت فنی پویان بپردازید.

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  مقالات آموزشی

  2024-05-23

  آموزش بازپیچی و سیم پیچی موتور الکتریکی تک فاز

  موتورهای تک فاز نسبت به موتورهای القایی سه فاز برای کاربردهای خانگی و تجاری استفاده می شوند. از آنجا که ابزار فرم، […]
  2024-05-20

  راهنمای انتخاب کولر گازی بر اساس متراژ و توان (ظرفیت) برای تابستان ۱۴۰۳

  در این مقاله، به راهنمای انتخاب کولر گازی بر اساس متراژ و توان (ظرفیت) برای تابستان می‌پردازیم و به نکاتی در این […]
  2024-05-18

  آموزش تصویری بازپیچی موتور سه فاز (به همراه ویدئوی هر مرحله)

  از موتور برای تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی استفاده می‌شود. موتورها بر اساس نوع عرضه به دو دسته موتورهای AC و […]