آموزش مدیر مهد کودک

آموزش مدیر مهد کودک بصورت حضوری برگزار خواهد شد.

آموزش مدیر مهد کودک کاملا مخصوص ورود کارآموزان به بازار کار است.

تمام آموزش‌های مربوط به این دوره توسط اساتید برتر کشور انجام می‌شود.

در طی دوره تماما با تجهیزات روز بازار کار آموزش خواهد دید.

پشتیبانی کارآموزان حتی پس از اتمام دوره

هزینه ثبت نام در دوره آموزش مدیر مهد کودک

تعرفه ثبت نام در دوره آموزش مدیر مهد کودک
شهریه دوره عمومی با 30% تخفیف3.000.000 تومان
شهریه دوره خصوصی4.400.000 تومان

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید، یا با ما تماس بگیرید

  جواب را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  ویژگی های منحصر به فرد آموزشگاه فنی پویان

  وظیفه مدیر مهدکودک نظارت و مدیریت معلمان پیش دبستانی و مربیان مهد کودک می باشد. برای انجام این کار ها توسط مدیر مهدکودک به مهارت رهبری و مدیریت قوی نیاز است چرا که مدیر ها به غیر از کودکان با والدین نیز در ارتباط می باشند. مهدکودک ها اکثرا دارای برنامه های خصوصی هستند. در بعضی از منطقه ها مهدکودک ها می بایست مجوز داشته باشند. مدیر مهدکودک با تنظیم برنامه هایی باید به کارمندان اطلاع دهد که این ضوابط را رعایت نمایند. اگر قصد دارید در جایی به عنوان مدیر مهدکودک شروع به فعالیت کنید می بایست به آموزش در این شغل بپردازید. برای آشنایی بیشتر با آموزش مدیر مهدکودک در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

  مدیر مهدکودک چه کسی می باشد؟

  مدیر مهدکودک کسی می باشد که مسئول اداره مهدکودک بوده و انجام وظيفه های مدیریتی را عهده دار است. مدیر مهدکودک طبق دانش، مهارت و تخصص های که دارد برنامه ریزی فعالیت های آموزشی را انجام داده و به این ترتیب به اداره کردن مهدکودک می پردازد. مدیر مهدکودک یکی از تأثیر گذار ترین افرادی می باشد که با دادن آموزش های لازم به پیشرفت و شناخت استعداد کودک کمک می نماید.

   

   

  مدیر مهدکودک کسی می باشد که استخدام سایر افرادی که در مهد فعالیت می کنند را انجام می دهد. مدیر مهدکودک کسی می باشد که گزارش های مورد نیاز در مورد فعالیت های آموزش و رفتار های کودک ها را از مربی درخواست کرده و طبق این گزارش ها کل کودکان را در زمینه های متنوع ارزیابی می کند و نتیجه های ارزیابی و پیشنهاد سازنده و مفید را به والدین کودکان منتقل می کند. مدیر مهدکودک با ارتباطی که با والدین کودکان مهدکودک برقرار می کند به غیر از تأثیری که در پیشرفت های کودکان قادر است داشته باشد یک اعتماد و اطمینانی نیز در والدین کودک به وجود می آورد که آن ها خیالشان از بابت مدت حضور کودک در مهدکودک و کسب آموزش های مورد نیاز از همه لحاظ راحت باشد. مدیر مهدکودک فردی است که یک عاشق به تمام معنی نسبت به کودکان بوده و از هیچ تلاشی برای پیشرفت کودکان مهدکودک دریغ نمی کند.

   

  مدیر مهدکودک چه کسی می باشد؟

   

  مهدکودک چه مرکزی می باشد؟

  مهدکودک به مركز يا موسسه يا كانون فرهنگی_تربيتی گفته می شود كه مسئول نگهداری، مراقبت، پرورش و فراهم کردن زمينه ایجاد رشد استعدادهای كودكان تا سن قبل از ورود به دبستان می باشند.

  انواع مهدکودک

  مهدکودک تمام وقت

  مهدکودک نیمه وقت

  مهدکودک پاره وقت

  مهدکودک تخصصی

  مهدکودک شبانه روزی

  مهدکودک شبانه

  مهدکودک غیرانتفاعی

  وظیفه های مدیر مهدکودک | آموزش مدیر مهد کودک

  آموزش مدیر مهدکودک یکی از شغل هایی است که امروزه با زیاد شدن مشغله ها و سپردن کودکان توسط والدین به مهدکودک ها بسیار رواج یافته است. در آموزش مهدکودک اول از همه باید مدیر مهدکودک با وظایفی که باید انجام دهد آشنا شود در ادامه به توضیح برخی از این وظایف می پردازیم.

  مدیر مهدکودک باید یک محیط امن و مناسب برای آموزش دیدن بچه ها به کمک بازی و دیگر ابزارهای آموزشی را فراهم کند.

   

  پیشنهاد ما  : آموزش برق ساختمان

   

  باید از رعایت شدن تمام قوانین و استاندارد های بهداشتی، ایمنی و … مطمئن باشد.

   

  برنامه ریزی مناسب داشته باشد و بر اجرای درست آن برنامه ریزی نظارت داشته باشد.

   

  ارتباط نزدیکی با والدین داشته باشد و گزارش و توضیح های لازم از وضعیت و روند پیشرفت بچه ها به آن ها را ارائه دهد.

   

  از مناسب و سالم بودن وسایل و اسباب بازی ها اطمینان حاصل کند.

   

  مربی ها و کارکنان آموزش دیده را استخدام کند.

   

  وضعیت مهد کودک،نیازهای آموزشی و تجهیزاتی را به صورت مستمر کنترل کند.

   

  هزینه ها را طبق بودجه مهدکودک مدیریت کند.

  فرصت شغلی و بازار کار آموزش مدیر مهد کودک

  کسانی که به شغل مدیریت مهدکودک علاقه داشته باشد می تواند با داشتن مدرک تحصیلی مرتبط با آن و پرداختن به آموزش مدیر مهدکودک برای ساخت مهد کودک اقدام کند. اگر سرمایه لازم برای این کار نداشته باشید می توانید در مهدکودک های خصوصی و دولتی به عنوان مدیر کار کنید. در کل برای اینکه یک مدیر بسیار عالی شوید توصیه می شود به آموزش مدیر مهدکودک به کمک سایت فنی پویان و شرکت در کلاس های حضوری تهران بپردازید.

   

  پیشنهاد ما  : آموزش سیم پیچی

   

  در مورد وضعیت بازار کار مدیر مهدکودک در کشور اطلاع دقیقی در دسترس نیست. ولی طبق افزایش رغبت خانواده ها به استفاده کردن از مهدکودک ها، پیش بینی می شود علاقه مندان به شغل مدیر مهدکودک و آموزش مدیر مهدکودک با بازار کار خوبی در سال های آینده روبه شوند.

   

   

  مهارت های مدیر مهدکودک | آموزش مدیر مهد کودک

  مدیر های مهدکودک می بایست از نظر ارتباطی بسیار عالی باشند.

  مدیران مهدکودک می بایست قادر باشند از کارمند های خود پشتیبانی و حمايت نمایند.

  باید مهارت حل کردن مسائل را داشته باشند.

  باید مهارت قضاوت صحیح در مسائل را داشته باشند.

  شخصیت های مناسب شغل مدیر مهدکودک

  برای اینکه یک شغل صحیح و درست را انتخاب کنیم عوامل زیادی مثل ویژگی های شخصیتی، ارزش ها، علاقه ها، مهارت ها، شرایط خانوادگی، شرایط جامعه و … را باید در نظر بگیریم. یکی از مهم ترین عامل هایی که ذکر کردیم ویژگی های شخصیتی می باشد. شناخت صحیح شخصیت افراد فرآیندی پیچیده می باشد و به تخصص و زمان کافی نیاز دارد. لازم به ذکر است که افراد ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند، اگر افراد به نوعی دارای تیپ شخصیتی مشابه باشند، باز هم در بعضی موارد با همدیگر متفاوت می باشند.

  به صورت کلی افراد موفقی از تیپ های شخصیتی متنوع در کل شغل ها هستند و نمی توان به صورت دقیق اعلام کرد که تنها تیپ های شخصیتی ویژه ای هستند که در این شغل موفق می شوند. ولی در طی چندین تحقیق که انجام شده تیپ های شخصیتی ای که برای این شغل معرفی می گردند، عموما این کار را بیشتر دوست داشته و رضایت شغلی بیشتری در آن این مورد دارند.

  میزان درآمد آموزش مدیر مهدکودک

  به صورت دقیق میزان درآمد مدیران مهد کودک و هم چنين افرادی که به آموزش مدیر مهدکودک می پردازند، مشخص نیست. بالا رفتن میزان استفاده از مهدکودک ها در جامعه های امروزی با توجه به دادن اهمیت زیاد خانواده ها به تربیت فرزندان ، موجب شده است که این شغل به یک شغلی با درآمد خوب و هم چنین بسیار مهم و حساس تبدیل شود. با توجه به اینکه هر چه قدر که مهد کودک خدمات بهتری را ارائه دهد، مشتری بیشتری را جذب می کند و به دنبال آن میزان درآمد نیز بالاتر می رود به همین علت آموزش مدیر مهدکودک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  مقالات آموزشی

  2024-05-23

  آموزش بازپیچی و سیم پیچی موتور الکتریکی تک فاز

  موتورهای تک فاز نسبت به موتورهای القایی سه فاز برای کاربردهای خانگی و تجاری استفاده می شوند. از آنجا که ابزار فرم، […]
  2024-05-20

  راهنمای انتخاب کولر گازی بر اساس متراژ و توان (ظرفیت) برای تابستان ۱۴۰۳

  در این مقاله، به راهنمای انتخاب کولر گازی بر اساس متراژ و توان (ظرفیت) برای تابستان می‌پردازیم و به نکاتی در این […]
  2024-05-18

  آموزش تصویری بازپیچی موتور سه فاز (به همراه ویدئوی هر مرحله)

  از موتور برای تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی استفاده می‌شود. موتورها بر اساس نوع عرضه به دو دسته موتورهای AC و […]