آموزش هتلداری

آموزش هتلداری بصورت حضوری برگزار خواهد شد.

تمام آموزشهای این دوره توسط اساتید برتر کشور انجام می‌شود.

در طی دوره تماما با تجهیزات روز بازار کار آموزش خواهد دید.

پشتیبانی کارآموزان حتی پس از اتمام دوره

شهریه آموزش هتلداری

هزینه ثبت نام در دوره آموزش هتلداری
هزینه دوره عمومی با 30% تخفیف10.000.000 تومان
هزینه دوره خصوصی16.800.000 تومان

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید، یا با ما تماس بگیرید

  جواب را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  ویژگی های منحصر به فرد آموزشگاه فنی پویان

  امروزه با زیاد شدن هتل ها و گسترش روز افزون این صنعت ، به افراد متخصصی که در این زمینه اطلاعات کافی را دارند بیش از پیش نیاز است و پس آموزش هتلداری به عنوان یک تخصص مد نظر قرار گرفته است . این رشته در ایران از جمله رشته های پر طرفدار و محبوب می باشد که با عنوان مدیریت هتلداری به آموزش آن پرداخته می شود. به همین دلیل سایت فنی پویان به آموزش هتلداری پرداخته و کلاس هایی را به صورت حضوری در تهران برگزار می کند . با پیشرفت نمودن گردشگری و بالا رفتن میزان سفر در دنیا رشته هتلداری هم می بایست افرادی که در این زمینه آموزش دیده اند را به بازار گردشگری روانه نماید که با آداب و رسوم، زبان، فرهنگ و رفتار های مردم دنیا آشنایی داشته باشند. در این مقاله قصد داریم شما را با آموزش هتلداری آشنا نماییم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

  تاریخچه هتلداری

  هتل ها از ساختمان های کوچکی ساخته شده اند و در گذشته کلید درهای هتل ها از نوع چوب بود که در این هتل ها خدمات و سرویس های زیادی به مشتری ها ارائه می گردید. صاحب های این هتل ها، در گذشته ثروت زیادی داشتند.  در گذشته این مکان ها را هتل نمی شناختند و کلمه HOTEL پس از سال ها در سال ۱۷۶۰ میلادی برای این مکان ها نامیده شد. کلمه HOTEL برگرفته شده از کشور انگلستان می باشد که برای هتل ها منتخب گردید. و پس از انتخاب شدن این اسم برای این گونه مکان ها خدمات هتلداری و هم چنین مدیریت هتلداری به تدریج رواج یافت.

   

   

  آموزش هتلداری

  امروزه برای این که قادر باشید هتل ها و مرکز های اقامتی را به صورت بسیار عالی مدیریت و کنترل کنید و با قسمت های متنوع یک هتل آشنا گردید و با نحوه مدیریت هتل و مدیریت قسمت های متنوع آشنایی داشته باشید می بایست به آموزش هتلداری بپردازید. با آموزش هتلداری می توان با نحوه اداره کردن نیروی انسانی هتل ، نحوه کنترل قسمت های متنوع هتل ، نحوه برگزاری کردن جشن ها و تشریفات ، تمیز بودن و آراسته بودن محل اقامت میهمان ها ، نحوه رفتار با میهمانان و … آشنایی داشته باشید.

   

  هتلداری چیست؟

   

  هتلداری چیست؟


  با گذشت زمان و پیشرفت کردن ارتباط ها و صنعت گردشگری ، میزان سفر کردن به شهر ها و کشور های مختلف برای کار های مختلف بالا رفته است . این کار موجب شده است که صنعت هتل داری نیز به حد چشمگیری پیشرفت کند زیرا با بالا رفتن میزان سفر ها ، نیاز به هتل‌ ها بیشتر از قبل احساس می ‌شود .
  با افزایش هتل ها در بیشتر نقطه های جهان ، به افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه بیش از پیش نیاز شد که قادر باشند کل کار ها را به بهترین شکل کنترل کنند و خدمات را با کیفیت بهتر و مطلوبی به مشتری ها ارائه نمایند. این کار موجب ایجاد شدن رشته هتلداری شد . رشته هتلداری از جمله رشته های صنعت گردشگری به حساب می آید که افرادی که علاقمند به این‌ رشته هستند از سراسر دنیا و همچنین کشور ایران به آن جذب شده اند .

   

  پیشنهاد ما  : آموزش تعمیرات برد  

  با توجه به اینکه امروزه هتل فقط یک مکان اقامتی نمی باشد و محلی برای ارائه کردن انواع خدمات تفریحی، رفاهی، گردشگری و… می‌ باشد. افرادی که به یک هتل خوب و معتبر مراجعه می نمایند، انتظار دارند تا از انواع امکان ها و قابلیت ها به کار ببرند و لحظه های به یاد ماندنی را در آن‌ تجربه کنند. این کار ها به مدیریت حرفه ای و تخصصی نیازمند می باشند و به همین دلیل برخورداری از آموزش و مهارت کافی و شرکت کردن در کلاس های حضوری آموزش هتلداری برای افرادی که علاقمند هستند به شغل مدیریت هتل بپردازند و در آن موفق شوند، امری ضروری به حساب می آید.

  میزان کسب درآمد به کمک آموزش هتلداری

  با آموزش هتلداری و شروع کردن به فعالیت به عنوان مدیر هتل می توانید درآمد خوبی را کسب کنید در کل کشور ها میزان درآمد هتل متفاوت است و به طور دقیق نمی توان مشخص کرد که مدیر هتل چه قدر درآمد کسب می‌ نماید. مدیر های هتل طبق اندازه و درجه بندی هتل ها و محل که هتل در آن جا واقع می باشد، میزان مدرک و تجربه و تخصص مدیر هتل می توانند در آمد های متنوعی را دریافت کنند. برای رسیدن به شغل مدیریت هتلداری می بایست به کمک بهترین سایت ها و شرکت کردن در بهترین کلاس ها به آموزش هتلداری بپردازید.

   

  بازار کار آموزش هتلداری

   

  بازار کار آموزش هتلداری

  با توجه به این که صنعت گردشگری در ایران و دیگر کشور ها تا حد زیادی پیشرفت کرده است آینده شغلی آموزش هتلداری و پرداختن به این شغل جای نگرانی ندارد و دارای بازار خوبی می باشد.

  هتل های بزرگ ، از بخش های مختلفی تشکیل شده اند که هر کدام از این بخش ها دارای یک مدیر می باشند و کل مدیر ها گزارش ها  و مسئله های مربوط به قسمت خود را به مدیر هتل ارائه می‌ کنند و مدیر هتل بر امور کل مدیران نظارت می کند .

  با آموزش هتلداری شما می توانید به عنوان مدیر هتل در هتل ها فعالیت کنید . هم چنین می توانید مدیریت بخش های گوناگون مثل مدیریت بخش غذا و نوشیدنی، مدیریت، تشریفات، مدیریت آشپزخانه، مدیریت قسمت های متنوع اقامتی هتل، مدیریت قسمت های پذیرایی هتل، مدیریت بخش مالی، مدیریت گردشگری، مدیریت تور های داخلی و خارجی، مدیریت اتفاق های مختلف مانند جشن ها و کنفرانس ها و … را بر عهده بگیرید .

  هم چنین پس از آموزش هتلداری می ‌توانید در انواع مرکز های اقامتی مثل انواع هتل ها ، پانسیون ها ، مرکز های اقامتی دولتی و یا مرکز های اقامتی خصوصی به عنوان مدیر یا کارمند قسمت های متنوع فعالیت کنید و از سوی دیگر قادر هستید پس از آموزش هتلداری مدیریت و سرپرستی انواع رستوران ها ، کافی شاپ ها ، تالار ها و… را بر عهده بگیرید و یا اینکه به عنوان یک کارمند در آن جا فعالیت کنید.

  آموزش هتلداری برای چه کسانی مناسب است؟

  کل افرادی که به صنعت گردشگری و هتلداری علاقمند هستند می‌ توانند به آموزش هتلداری بپردازند. هم چنین کل دانشجویان فارغ التحصیل شده در رشته های هتلداری ، گردشگری و… نیز قادر هستند به آموزش هتلداری پرداخته و کل این مطلب ها را به شکل عملی آموزش ببینند و اطلاعات خود را جامع تر نمایند . علاوه بر مواردی که ذکر شد آموزش هتلداری برای کل افرادی که می خواهند یک هتل بسازند و آن را مدیریت نمایند توصیه می گردد . لازم به ذکر است که افرادی که می خواهند در بخش های مختلف هتل یا مرکز های اقامتی ، چه در داخل کشور و چه در خارج کشور ، فعالیت کنند می توانند به آموزش هتلداری به کمک سایت فنی پویان و شرکت نمودن در کلاس های حضوری که در تهران تشکیل می گردد بپردازند. دقت کنید که کل مدیر های هتل باید با پرداختن به آموزش هتلداری مهارت ها و دانسته های خود را بالا ببرند تا بتوانند هتل را به بهترین شکل اداره کرده و بتوانند ترفیع درجه داشته باشند.

   

  پیشنهاد ما  : آموزش برق صنعتی

   

  نتیجه گیری

  به صورت کلی توصیه ما بر این است که به آموزش هتلداری بپردازید تا به کمک این حرفه هم در قسمت های مختلف هتل بتوانید کار کنید و به بهترین شکل درآمد کسب کنید و هم با آموزش دادن به افرادی که علاقمند به این شغل می باشند کسب درآمد کنید. برای آموزش هتلداری سایت فنی پویان به شما کمک شایانی را می کند و آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما عزیزان در این مورد می باشد.

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  مقالات آموزشی

  2024-05-23

  آموزش بازپیچی و سیم پیچی موتور الکتریکی تک فاز

  موتورهای تک فاز نسبت به موتورهای القایی سه فاز برای کاربردهای خانگی و تجاری استفاده می شوند. از آنجا که ابزار فرم، […]
  2024-05-20

  راهنمای انتخاب کولر گازی بر اساس متراژ و توان (ظرفیت) برای تابستان ۱۴۰۳

  در این مقاله، به راهنمای انتخاب کولر گازی بر اساس متراژ و توان (ظرفیت) برای تابستان می‌پردازیم و به نکاتی در این […]
  2024-05-18

  آموزش تصویری بازپیچی موتور سه فاز (به همراه ویدئوی هر مرحله)

  از موتور برای تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی استفاده می‌شود. موتورها بر اساس نوع عرضه به دو دسته موتورهای AC و […]