آموزش پداگوژی

آموزش پداگوژی بصورت حضوری برگزار خواهد شد.

آموزش پداگوژی کاملا مخصوص ورود کارآموزان به بازار کار است.

تمام آموزش‌های مربوط به این دوره توسط اساتید برتر کشور انجام می‌شود.

در طی دوره تماما با تجهیزات روز بازار کار آموزش خواهد دید.

پشتیبانی کارآموزان حتی پس از اتمام دوره

هزینه ثبت نام در دوره آموزش پداگوژی

 
تعرفه‌ ثبت نام در دوره آموزش پداگوژی
شهریه دوره عمومی با 30% تخفیف3.200.000 تومان
شهریه دوره خصوصی5.000.000 تومان

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید، یا با ما تماس بگیرید

  جواب را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  ویژگی های منحصر به فرد آموزشگاه فنی پویان

  یکی از مقدمه های به دست آوردن هر مهارتی آموزش است و این کار می بایست در یک بستری درست و کاملا حساب شده، تنظیم شده باشد. هر آموزشی هر چه قدر که از نظر تدوین منبع های علمی یا مبحث های عملی جامع تر باشد، تنها موقع داشتن مهارت کافی در پیش استاد است که قادر است جنبه های با تاثیر زیادی داشته باشد. استاد خوب به کمک درک خوب و درست استراتژی های آموزش به کمک تسلط کافی بر مفهوم های آموزش می باشد که نیاز به یاد گرفتن دانش آموزان خود را برطرف می ‌سازد. تمام این مفهوم جامع را پداگوژی تشکیل داده است. در صورتی که بخواهیم برای پداگوژی یک معادل فارسی را بیان کنیم، می ‌توانیم به عبارت هایی مثل روش آموزگاری و یا فن تعلیم اشاره نماییم. در حالت کلی پداگوژی روشی برای توانمند ساختن معلم ها و مربی ها می باشد. در این مطلب از سایت فنی پویان ما قصد داریم شما را با آموزش پداگوژی آشنا کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

   

   

  تعریف پداگوژی

  پداگوژی یک واژه‌ ی یونانی به معنای تعلیم و تربیت کودکان، آموزش و پروش و تربیت اخلاقی می باشد. این کلمه از واژه پدس گرفته شده است و معنی گسترده آن هنر یا علم وجودی یک معلم می باشد. هر حرفه ای جهت یاد گرفتن می تواند دوره پداگوژی را داشته باشد. اصولا برای موفق شدن در یک شغل خاصی آموزش پداگوژی توصیه می شود .

  پداگوژی در گذشته هنر و علم تربیت کودکان تعریف می شد و اکثرا مترادف با واژه تدریس یا تعلیم و آموزش استفاده می شد. امروزه پداگوژی درای مفهوم گسترده‌ تری می باشد و در موارد مختلفی استفاده می شود مثل علم، اخلاق، فلسفه علمی، فن های متنوع و … ولی مهم ترین دستاوردی که از پداگوژی انتظار داریم، این است که متقاضیان به کمک این روش به جای نگرش، مهارت‌های خود را به صورت مستقیم از معلم های خود فرا بگیرند و قادر باشند با راهنمایی کردن معلم ها، به کشف کردن و نوآوری دست یابند و بفهمند که به چه دانشی، نگرشی و یا مهارتی نیاز دارند و اینکه چگونه و از کدام راه می‌توانند به آن دست پیدا کنند‌

  به طور کلی پداگوژی هنر یا علم وجودی یک معلم می باشد. این اصطلاح معمولا به استراتژی ها یا راهبرد های آموزشی مربوط  است، که بعضی از افراد از آن به عنوان سبک یادگیری یاد می کنند. پداگوژی در لغت نامه ها به معنی روش آموزگاری ، فن تعلیم ، علم تعلیم ترجمه شده است، هر از گاهی هم به عنوان استفاده کردن صحیح از راهبرد های آموزشی در حین فرایند یاد دهی و یادگیری نیز تعریف می گردد.

  به طور کلی هدف از این آموزش یاد گرفتن به کمک همياری و دست یافتن به فعالیت های عالی ذهنی می باشد.

  به این ترتیب با پرداختن به آموزش پداگوژی متقاضیان وارد فرآیند کشف، نوآوری و در یک کلام، خلاقیت خواهند شد.

   

  تعریف پداگوژی

   

  تاریخچه پداگوژی

  آموزش پداگوژی پیش از مربیگری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. ولی یکی از سوال های مهم راجع به آموزش پداگوژی مفهوم پداگوژی و تاریخچه آن می باشد. واژه ی پداگوژی در سال 1580 میلادی از زبان فرانسه به زبان انگلیسی وارد شده است. در زبان فارسی واژه ی پداگوژی توسط دکتر هوشیار به معنی وجدان و اراده ی پرورشی به استفاده کرده است. در فرهنگ معاصر انگلیسی_فارسی واژه های پداگوژی، پداگوژیک، پداگوژیکال و پداگوژیکالی به ترتیب به معنی تعلیم و تربیت یا آموزش و پرورش، تربیتی یا آموزشی، از جهت آموزشی و واژه ی پداگوگ به معنی معلم سخت گیر و مقرراتی می باشد.

   

  پیشنهاد ما  : آموزش تعمیرات برد  

   

  آموزش پداگوژی مناسب چه افرادی می باشد؟

  آموزش پداگوژی برای افرادی مناسب است که در یک یا چند رشته دارای تخصص باشند و برای انتقال دادن و تدریس کردن در حرفه خود به مهارت‌ های عمومی و جدید تدریس نیاز دارند. پس از آموزش پداگوژی، مربی ها می‌توانند با ارائه کردن مدرک پداگوژی برای فعالیت شخصی تدریس مجوز فراهم کنند.

  ضرورت آموزش پداگوژی

  اکنون در جامعه ی دانش بنیان با گسترش یافتن یادگیری الکترونیکی و امکان ساخت دانش به کمک یاد گیرنده با همیاری مدرس، به کار گرفتن دانش و آموزش پداگوژی، طبق تفاوت های فرهنگی و اجتماعی دانش جویان و استاد ها، بیشتر از گذشته ضرورت یافته است.

   

  پیشنهاد ما  : آموزش تعمیرات موبایل

   

  آموزش پداگوژی برای دو دسته از افراد مفید می باشد. یک دسته آن هایی است که مهارت علمی و یا عملی خاصی را به دست آورده اند و اکنون می ‌خواهند در مقام معلم و یا مربی به فعالیت کردن شروع کنند که این افراد در صورتی که یک مدرک کارت مربیگری را داشته باشند، حتما بهتر و راحت‌ تر قادر هستند در انواع مرکز های آموزشی و حتی سازمان آموزش و پرورش کشوری جذب شوند و با عنوان یک معلم و یا مربی به فعالیت کردن شروع نمایند. دسته دوم افرادی می باشند که آموزگار می باشند و اکنون قصد دارند تا برای بهبود دادن کیفیت آموزش خود به آموزش پداگوژی بپردازند. این دسته از افراد به کسب کارت مربیگری در انتهای آموزش پداگوژی را ندارند ولی ارتقا یافتن کیفیت آموزش آن ها موجب رضایت دانش ‌آموزان و هنرجویان خواهد شد.

   

  ضرورت آموزش پداگوژی

   

  کلاس های آموزش پداگوژی

  آموزش پداگوژی و شرکت در کلاس های آن مختص افراد خاصی با ارائه مدرک های تحصیلی از رشته های خاص نمی باشد و تمام افراد با داشتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر از آن می توانند برای آموزش پداگوژی در کلاس های سایت فنی پویان شرکت کنند لازم به ذکر است که کلاس های آموزش پداگوژی به صورت حضوری در شهر تهران می باشد.

   

  پیشنهاد ما  : آموزش تابلو برق

   

  کاربرد های آموزش پداگوژی

  آموزش پداگوژی برای افرادی که متمایل به ارتقا دادن مهارت های خود در زمینه آموزش هستند و یا کسانی که به تازگی معلم شده اند کاربرد زیادی دارد.

  لازم به ذکر است که در برخی موارد مدرک پداگوژی برای کسانی که می خواهند در سمینار ها و همایش های تخصصی شرکت نمایند ضروری می باشد.

  از دیگر کاربرد های آموزش پداگوژی به کار بردن آن ها جهت بالا بردن بهره وری مربی ها یا کارمند های یک سازمان می باشد.

  هم چنین آموزش پداگوژی برای افرادی که می خواهند مدرک کاردانی یا کارشناسی خود را در حیطه خاصی ارائه دهند از اهمیت زیادی برخوردار می باشد‌.

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  مقالات آموزشی

  2024-05-23

  آموزش بازپیچی و سیم پیچی موتور الکتریکی تک فاز

  موتورهای تک فاز نسبت به موتورهای القایی سه فاز برای کاربردهای خانگی و تجاری استفاده می شوند. از آنجا که ابزار فرم، […]
  2024-05-20

  راهنمای انتخاب کولر گازی بر اساس متراژ و توان (ظرفیت) برای تابستان ۱۴۰۳

  در این مقاله، به راهنمای انتخاب کولر گازی بر اساس متراژ و توان (ظرفیت) برای تابستان می‌پردازیم و به نکاتی در این […]
  2024-05-18

  آموزش تصویری بازپیچی موتور سه فاز (به همراه ویدئوی هر مرحله)

  از موتور برای تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی استفاده می‌شود. موتورها بر اساس نوع عرضه به دو دسته موتورهای AC و […]