آموزش نصب و تعمیرات پکیج دیواری

آموزش نصب و تعمیرات پکیج دیواری  بصورت حضوری برگزار خواهد شد.

در این آموزش نحوه نصب و تعمیر انواع مختلف پکیج از قبیل بوتان، ایران رادیاتور، اخگر و .... را آموزش خواهید دید.

آموزش تعمیرات پکیج دیواری تماما بصورت عملی بوده و مخصوص ورود کارآموزان به بازار کار است.

تمام آموزش‌های این دوره توسط اساتید برتر کشور انجام می‌شود.

در طی آموزش تماما با تجهیزات روز بازار کار آموزش خواهد دید.

پشتیبانی کارآموزان حتی پس از اتمام دوره

اگر قصد آشنایی با دوره آموزش نصب و تعمیرات پکیج را دارید و فرصت کافی برای مطالعه این مطلب را ندارید، می توانید پادکست زیر را گوش دهید .

سرفصل های دوره آموزش نصب و تعمیرات پکیج

 • 1-آموزش و معرفی انواع برند پکیج دیواری و شوفاژ و مقایسه آنها با یکدیگر
 • 2-آموزش و معرفی برندهای پرکاربرد در بازار و آموزش نصب و راه اندازی آنها
 • 3-آموزش نحوه ایجاد آبگرم در پکیج دیواری به صورت مدار باز
 • 4-آموزش و معرفی اجزای تشکیل دهنده پکیج دیواری و نحوه تست آنها
 • 5-آموزش طریقه انتخاب پکیج دیواری مناسب برای مکان های مختلف
 • 6-آموزش نحوه رسوب زدایی از دیواره پکیج دیواری و اتصالات
 • 7-آموزش طریقه نصب پکیج دیواری و نحوه اتصال بندی رادیاتورها
 • 8-آموزش طریقه سرویس کاری درانواع پکیج قدیمی
 • 9-آموزش طریقه تعمیرات سیستم جرقه زن و کندانسور و سایر المان های پکیج دیواری
 • 10-آموزش طریقه راه اندازی پکیج دیواری و نحوه هواگیری آن
 • 11-آموزش طریقه تعمیرات لوله های معیوب ورودی وخروجی
 • 12-آموزش طریقه تعمیرات انواع شستی های مختلف پکیج دیواری و تعویض آنها
 • 13-آموزش طریقه تعمیرات انواع مشعل و ترموستات پکیج دیواری
 • 14-آموزش طریقه تعمیرات انواع مختلف کنترل پنل پکیج دیواری
 • 15-آموزش تعمیر انواع مختلف مبدل حرارتی پکیج دیواری
 • 16-و پاسخ به تمامی سوالاتی که در ذهن شما می باشد.

هزینه ثبت نام در دوره آموزش نصب و تعمیرات پکیج دیواری

تعرفه ثبت نام در آموزش نصب و تعمیرات پکیج [تعمیرات مکانیکی]
شهریه دوره عمومی با 30% تخفیف4.000.000 تومان
شهریه دوره خصوصی7.000.000 تومان
تعرفه ثبت نام در آموزش نصب و تعمیرات پکیج [تعمیرات برد]
شهریه دوره عمومی با 30% تخفیف2.500.000 تومان
شهریه دوره خصوصی4.000.000 تومان

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید، یا با ما تماس بگیرید

  جواب را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  نظرات کاراموزان دوره پکیج دیواری

  ویژگی های منحصر به فرد آموزشگاه فنی پویان

  در گذشته، در بیشتر خانه‌ها از آبگرمکن‌های معمولی دیواری استفاده می‌شد. این آبگرمکن‌ها آب گرم مورد نیاز خانواده را فراهم می‌کردند. در همان زمان بخاری و یا شومینه برای گرم کردن خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفت. امروزه، پکیج‌های دیواری جایگزین آبگرمکن‌های قدیمی شده‌اند. این پکیج‌ها علاوه بر این که آب گرم مورد نیاز هر خانوار را فراهم می‌کنند، خیال آنها را از گرمایش خانه در روز‌های سرد زمستان آسوده می‌سازند. با استفاده رو به افزایش از پکیج‌های دیواری، همواره به متخصصان و تعمیرکارانی نیاز است که دوره‌های آموزش نصب و تعمیرات پکیج را با موفقیت گذرانده باشند. در همین راستا، سایت فنی پویان با در اختیار داشتن اساتید با تجربه و امکانات کارگاهی پیشرفته نسبت به برگزاری دوره‌های آموزش نصب و تعمیرات پکیج برای علاقمندان و کارآموزان محترم اقدام کرده است. کارآموزان گرامی علاوه بر بهره‌مندی از حضور اساتید با تجربه و توانمند در سایت فنی پویان می‌توانند از مزایایی مانند تجهیزات مدرن و پیشرفته، هزینه منطقی و عادلانه بهره مند شود. در دوره هایی که توسط سایت فنی پویان برگزار می‌شود، این امکان برای کارآموزان مهیا می شود تا به صورت عملی از تجهیزات استفاده کنند.

  لازم به ذکر است که دوره آموزش نصب و تعمیرات پکیج در قالب کلاس‌های حضوری در تهران برگزار می‌شود.

  در حقیقت، هدف از برگزاری این دوره عملی آشنا کردن کارآموزان با ابزار و تجهیزات تعمیرات پکیج می‌باشد. در طول دوره، کارآموزان آموخته‌های خود را به صورت عملی و بر روی نمونه پکیج‌های دیواری داخل کلاس پیاده‌سازی می‌کنند. در این دوره، کارآموز می‌تواند به صورت عملی توانایی و قابلیت‌های مورد نیاز را برای این رشته کسب کرده و ارتقاء دهد.

  کلاس‌های نصب و تعمیرات پکیج بهتر است به صورت کاملاً حضوری برگزار شود. برگزاری کلاس‌های مجازی برای دوره‌هایی که به آموزش و یادگیری عملی نیاز دارند فایده چندانی ندارد.

   

  کارآموزانی که می‌خواهند به عنوان یک تعمیرکار پکیج حرفه‌ای وارد بازار کار شوند می‌بایست بر سرویسکاری و تعمیرات و نگهداری انواع پکیج‌ها مسلط باشند. در این دوره، کارآموزان مراحل تعمیرات را به صورت عملی در کارگاه انجام می‌دهند و اصول عیب‌یابی را نیز تحت نظر استاد خود می‌آموزند.

   

   

  در این قسمت قصد داریم به اهمیت و ارزش گذراندن دوره آموزش نصب و تعمیرات پکیج در آینده و زندگی کارآموزانی که به این رشته علاقمند هستند بپردازیم. با گذراندن این دوره تخصصی کارآموز به راحتی می‌تواند به عنوان یک تعمیرکار پکیج حرفه‌ای وارد بازار کار شده و کسب درآمد کند. به علاوه، با گذراندن این دوره علاوه بر اخذ مدرک فنی و حرفه‌ای، کارآموز موفق به اخذ مدرک خود آموزشگاه نیز خواهد شد. مدرک فنی و حرفه‌ای در کل جهان از اعتبار و ارزش برخوردار می‌باشد.

  طی دوره، به کارآموز از صفر تا صد تعمیرکاری پکیج به صورت عملی و در کارگاه‌های پیشرفته آموزش داده خواهد شد. دوره نصب و تعمیرات پکیج طبق آخرین سرفصل‌های آموزشی تدریس می‌شود و با شرکت در این دوره‌ها کارآموز قادر خواهد بود بر تمامی موضوعات مربوط به نصب و تعمیرات پکیج تسلط یابد.

  افراد با دارا بودن حداقل تحصیلات و همچنین کسانی که به این رشته و کسب درآمد از این طریق علاقمند هستند می‌توانند در این دوره ثبت نام کنند. البته می‌توان گفت که بیش از هر چیزی داشتن انگیزه و علاقه کافی به این رشته از شروط اصلی برای شرکت در این دوره و کسب موفقیت‌های بعدی در آینده محسوب می‌شود.

   

  چگونه می‌توان به یک تعمیرکار پکیج ماهر تبدیل شد؟

   

  چگونه می‌توان به یک تعمیرکار پکیج ماهر تبدیل شد؟

  همانطور که می‌دانید نصب و تعمیرات پکیج دیواری به دلیل حساسیت بالا از عهده افرادی که از دانش و تخصص کافی در این زمینه برخوردار نیستند خارج است. زیرا هر گونه بی‌احتیاطی باعث ایجاد خسارات جانی و مالی جبران ناپذیری خواهد شد.

  تعمیرکاری پکیج یکی از مشاغل پر درآمد است که که بازار کار بسیار گسترده‌ای را نیز به خود اختصاص داده است. کارآموز بعد از اخذ مدرک خود می‌تواند در نمایندگی‌های نصب و تعمیرات پکیج یا شرکت‌های خدماتی استخدام شود. همچنین کار‌آموز بعد از اخذ مدرک می‌تواند برای خود یک مغازه شخصی راه‌اندازی کرده و یا به طور سیار فعالیت کند.

   

  پیشنهاد ما  : آموزش تعمیرات برد  

   

  برای تبدیل شدن به یک تعمیرکار پکیج حرفه‌ای، بهترین راه این است که این مهارت در دوره‌های آموزشی که در آموزشگاه‌های معتبر برگزار می‌شود، فراگرفته شود. سایت فنی پویان یکی از برجسته‌ترین آموزشگاه‌هایی است که دوره آموزش نصب و تعمیرات پکیج را با در اختیار داشتن مجرب‌ترین اساتید به صورت عملی برگزار می‌کند.

   

  برای انتخاب آموزشگاه نصب و تعمیرات پکیج باید چه نکاتی مورد توجه قرار گیرد؟

  همانطور که می‌دانید هدف اصلی از برگزاری دوره آموزش نصب و تعمیرات پکیج توانمند‌سازی کارآموزان در زمینه نصب و تعمیرات پکیج، عیب‌یابی پکیج و آشنایی با تمامی ابزار‌های مورد نیاز و نحوه کار با این ابزار‌ها می‌باشد.

  کارآموز بعد از گذراندن این دوره می‌تواند پکیج‌های ترکیبی را کاملاً درک کند، علائم خرابی را در پکیج‌های مختلف شناسایی کند، قطعات را طبق دستورالعمل سازنده تعویض کند و به طور کلی در تعمیرات پکیج تسلط کافی را پیدا کند.

  در صورتی که قصد شرکت در دوره‌های نصب و تعمیرات پکیج را دارید، باید نکات و جزئیات زیادی را مورد توجه قرار دهید. از جمله این نکات می‌توان به هزینه منطقی و معقول، استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن، در اختیار داشتن اساتید با تجربه و با سابقه، سرفصل‌های ارائه شده، کلاس‌های آموزشی به روز و کیفیت دوره‌های عملی اشاره کرد.

   

  پیشنهاد ما  : آموزش برق ساختمان

   

  سابقه کار آموزشگاه، محل تدریس و نوع مدرک نیز از دیگر مواردی است که باید در انتخاب یک آموزشگاه مد نظر قرار داده شود. بهتر است قبل از شرکت در دوره آموزش نصب و تعمیرات پکیج، در مورد ویژگی‌های کلی این رشته، بازار کار و همچنین اهمیت و ارزش این رشته در دنیا بیشتر تحقیق کنید.

  اگرچه هزینه دوره از نکاتی است که باید مد نظر قرار داده شود. اما فراموش نکنید که تصمیم‌گیری نهایی شما برای انتخاب یک آموزشگاه نباید صرفاً براساس هزینه صورت پذیرد. گاهی برگزاری یک دوره با هزینه بسیار پایین کاملاً بی‌معنی و بی‌فایده می‌باشد، به طوری که کارآموز حتی بعد از اخذ مدرک نیز قادر نیست به بازار کار وارد شود. در انتخاب آموزشگاه مناسب دقت و حوصله کافی را به کار بگیرید زیرا یک انتخاب عجولانه باعث هدر رفتن زمان، انرژی و هزینه شما خواهد شد.

   

   

  بازار کار و درآمد یک تعمیرکار پکیج چگونه است؟

   

  مزایای ثبت نام در دوره آموزش نصب و تعمیرات پکیج کدامند؟

  دوره آموزش نصب و تعمیرات پکیج هم مناسب افرادی است که فاقد تجربه قبلی در این زمینه هستند و هم برای فارغ التحصیلان رشته‌های الکترونیک و برق بسیار سودمند و مثمر ثمر خواهد بود.

  در طول دوره آموزش نصب و تعمیرات پکیج، کارآموز با صفر تا صد این رشته و همچنین جزئیات و نکات مورد نیاز برای ورود به بازار کار آشنا خواهد شد. هنگامی که در دوره نصب و تعمیرات پکیج شرکت می‌کنید، علاوه بر این که با اصول اولیه این رشته آشنا می‌شوند، خواهید توانست آموخته‌هایتان را به شکل عملی نیز پیاده‌سازی کنید.

  با گذراندن این دوره تخصصی در یک آموزشگاه معتبر علاوه بر اخذ مدرک به راحتی می‌توانید وارد بازار کار شده و کسب در آمد کنید.

   

  پیشنهاد ما  : آموزش برق صنعتی

   

  در دوره نصب و تعمیرات پکیج، عیب‌یابی و تعمیرات پکیج‌های ترکیبی به صورت عملی توسط اساتید مجرب به کارآموزان آموزش داده می‌شوند. با در دست داشتن این مدرک، شما می‌توانید برای خود جواز کسب و یا نمایندگی بگیرید. همچنین می‌توانید مدرک خود را ترجمه کنید و برای اقامت در کشور‌های خارجی اقدام کنید. یکی از مزایای مدرک فنی و حرفه‌ای این است که به راحتی می‌توانید وام خود اشتغالی بگیرید و در راه‌اندازی یک مغازه شخصی برای خود اقدام نمایید.

   

  بازار کار و درآمد یک تعمیرکار پکیج چگونه است؟ | آموزش نصب و تعمیرات پکیج

  وجود یک تعمیرکار پکیج حرفه‌ای در هر کشوری از واجبات است. با توجه به استفاده رو به افزایش از پکیج‌های دیواری در خانه‌ها و مراکز تجاری، نیاز به افراد متخصص در زمینه نصب و تعمیرات پکیج به شدت احساس می‌شود. از طرفی، پکیج‌ها هر چند وقت یک بار به سرویس و تعمیرات نیاز دارند.

  کارآموزان بعد از گذراندن دوره آموزش نصب و تعمیرات پکیج در یک آموزشگاه معتبر و اخذ مدرک می‌توانند به عنوان یک تعمیرکار ماهر در نمایندگی‌های نصب و تعمیرات پکیج استخدام شوند. این شغل مشتریان خاص خود را دارد. با توجه به موارد ذکر شده می‌توان ادعا کرد که درآمد یک تعمیرکار حرفه‌ای پکیج بالاست و بازار کار تعمیرات پکیج بسیار گسترده است و به سختی اشباع می‌شود.

   

  تعمیرکاری پکیج برای کدام شخصیت‌ها مناسب است؟

  یکی از اصلی‌ترین عواملی که می‌تواند منجر به موفقیت در مشاغل فنی گردد، برخورداری از مهارت و تخصص کافی در آن زمینه می‌باشد. عامل دیگری که برای تبدیل شدن به یک تعمیرکار پکیج حرفه‌ای به آن نیاز دارید، پشتکار است.

  برای این که در این شغل به یک فرد حرفه‌ای تبدیل شوید، باید بر صفر تا صد تعمیرات و عیب‌یابی مدل‌ها و برند‌های مختلف پکیج مسلط باشید. یک تعمیرکار حرفه‌ای که در زمینه نصب و تعمیرات پکیج فعالیت می‌کند باید قادر باشد به سرعت دستگاه را عیب‌یابی کند و مشکل آن را به بهترین شکل ممکن برطرف کند.

  اگر شما هم دارای این خصوصیات برجسته هستید، مطمئن باشید که با گذراندن دوره آموزش نصب و تعمیرات پکیج در یک آموزشگاه معتبر و خوشنام به یک تعمیرکار پکیج ماهر و حرفه‌ای تبدیل شده و از این راه به درآمد معقول و مناسبی خواهید رسید.

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  5/5 - (1 امتیاز)

  مقالات آموزشی

  2024-01-05

  قطعات برقی ماشین لباسشویی

  آیا می‌خواهید همه‌چیز درباره قطعات برقی ماشین لباسشویی بدانید؟ ما پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این متن را دنبال کنید. ماشین لباسشویی یک […]
  2024-01-05

  حل مشکل دمای باتری موبایل

    باتری موبایل همانند قلبی که انرژی به بدن فراهم می‌کند، نقش ضروری در کارکرد گوشی هوشمند دارد. این قطعه اساسی، بدون […]
  2024-01-03

  نحوه ریبال کردن سی پی یو گوشی

  امروزه تعمیر و بهبود گوشی‌های موبایل به یک چالش جدید تبدیل شده است از جمله عملیاتی که به تخصص و ابزارهای خاصی […]