نحوه نصب سنسور حرکتی
نحوه نصب سنسور حرکتی [آموزش ویدئویی]
۱۴۰۰-۰۷-۰۳
roller-shutter installation
ست کردن ریموت کرکره برقی
۱۴۰۰-۰۷-۰۳

معرفی ۷ برند معروف قرص ماشین ظرفشویی بهمراه مقایسه با یکدیگر

معرفی برندهای معروف قرص ماشین ظرفشویی

معرفی برندهای معروف قرص ماشین ظرفشویی

همه ما ظروف تمیز را دوست داریم و می خواهیم تمیزی ظروف با اندک تلاش و توسط بهترین انواع قرص ماشین ظرفشویی حاصل شود. به همین دلیل ماشین های ظرفشویی اتوماتیک در آشپزخانه ها از ارزش بسیار زیادی هستند. گاهی اوقات این ماشین ها بهترین نتایج را به ما نمی دهند. تمیز کردن ظروف در ماشین ظرفشویی به سه جزء مهم و اساسی نیاز دارد که شامل عمل اسکراب مکانیکی، انرژی حرارتی تولید شده با آب گرم و انرژی شیمیایی یا مواد شوینده است. بنابراین حتی اگر ماشین ظرفشویی شما روزهای پایانی عمر را سپری می کند، چرا از بهترین قرص ماشین ظرفشویی موجود در بازار استفاده نکنید؟ با استفاده از بهترین قرص ظرفشویی شما نتیجه بسیار بهتری از شستشوی ظروف خواهید گرفت و از آن روال شستشوی تقریباً بی پایان و خسته کننده دستی راحت خواهید شد. هنگام تست برندها و فرمول های مختلف قرص ظرفشویی، قیمت، سهولت استفاده و مهمتر از همه توانایی آن مواد شوینده در تولید ظروف تمیز و بدون لکه و پاکسازی ظروف شیشه ای از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

توجه به این نکته ضروری است که هر قرص ماشین ظرفشویی در هر ماشین ظرفشویی کاملاً یکسان کار نخواهد کرد. نوع تولید کننده آب گرم و تنظیمات آن و همچنین سختی آب نیز می تواند نقش بسزایی در موثر بودن عملکرد قرص ظرفشویی داشته باشد. بهترین قرص ظرفشویی ظروف و کارد و چنگال را با درخشش بیشتری تمیز می کند. از سویی دیگر شما با انتخاب بهترین قرص های ماشین ظرفشویی به بهبود عملکرد ماشین ظرفشویی خود کمک می کنید. در اینجا قصد داریم بهترین شوینده های ماشین ظرفشویی در سال ۲۰۲۱ را مورد بررسی قرار دهیم.

بهترین برندهای قرص ماشین ظرفشویی

بهترین قرصهای ماشین ظرفشویی و معیار انتخاب آنها به ترتیب در ادامه آورده شده اند:

 1. بهترین قرصهای ماشین ظرفشویی ارزان: Astonish All in 1
 2. بهترین قرصهای ماشین ظرفشویی سازگار با محیط زیست: Ecover All in One
 3. بهترین برند: قرص ماشین ظرفشویی لیمویی Morrisons All-in-One
 4. بهترین قرصهای ماشین ظرفشویی همه کاره: Finish Quantum Ultimate
 5. بهترین قرصهای ماشین ظرفشویی برای آب سخت: Sainsbury’s Prism
 6. بهترین قرصهای ماشین ظرفشویی برای ماشین ظرفشویی براق: Fairy Platinum All in One
بهترین برندهای قرص ماشین ظرفشویی

بهترین برندهای قرص ظرفشویی

 

نحوه انتخاب بهترین قرص ماشین ظرفشویی

قرص ماشین ظرفشویی از چه ترکیبی ساخته شده است؟ قرص های ماشین ظرفشویی از دو آنزیم تشکیل شده اند که شامل پروتئازها و آمیلازها است. پروتئازها به پروتئین هایی مانند شیر، پنیر، زرده تخم مرغ و گوشت حمله می کنند و آمیلازها کربوهیدرات ها را تجزیه می کنند. این آنزیم ها با سایر مواد شیمیایی مانند سفید کننده، نرم کننده آب و مواد شیمیایی ضد خوردگی همکاری می کنند تا زنگ زدگی دستگاه را متوقف کنند. اگر همه این کارها درست انجام شود، یک قرص ظرفشویی خوب باید چربی و لکه روی ظروف، کارد و چنگال و لیوان های شما را به طور موثر تجزیه کند، در عین حال می بایست ماشین ظرفشویی در سطح عالی باقی بماند.

بهترین قرص ماشین ظرفشویی برای خرید

 1. قرص ظرفشویی Astonish All in 1

وقتی از این قرص ماشین ظرفشویی به همراه شستشوی گرم استفاده می شود، مانند برخی از برند های اصلی کار می کند. این قرص می تواند ظروف شیشه ای را بدون خط و خش نگه دارد و حتی می تواند لکه های خشک شده و پوسته شده را از بین ببرد. اگر به دنبال به حداقل رساندن مصرف آب خود هستید، ظرف ها را در یک چرخه سردتر بشویید یا به طور مرتب ماشین ظرفشویی خود را پر کنید. ممکن است این قرص ظرفشویی بهترین انتخاب نباشد و برند های گران قیمت کار بهتری انجام دهند اما اگر از شستشوی معمولی استفاده می کنید، این قرص ارزان قیمت، ماشین ظرفشویی شما را در حالت بهتری قرار می دهد. تعداد قرص در هر بسته  ۱۰۰ می باشد و بسته های با تعداد بیشتری نیز موجود می باشد.

قرص ماشین ظرفشویی Astonish All in 1

قرص ظرفشویی Astonish All in 1

 

 1. قرص ظرفشویی Ecover All in One

این قرص بهترین قرص ماشین ظرفشویی سازگار با محیط زیست به حساب می آید. اگر نگران تاثیرات محیطی ماشین ظرفشویی خود هستید و سلامتی ماشین ظرفشویی برای شما بسیار اهمیت دارد، کارهای زیادی می توانید انجام دهید تا از سازگاری بیشتر با محیط زیست اطمینان حاصل کنید. شستشو با آب خنک و شستشوی کوتاه تر یکی از اقدام کاربردی است اما اقدام دیگر، انتخاب یکی از برندهای قرص ظرفشویی سازگار با محیط زیست مانند Ecover است که می تواند یک اقدام مفید به سود ماشین ظرفشویی باشد. این قرص به دلیل داشتن محلول های تمیز کننده طبیعی و ملایم شناخته شده است. شرکت سازنده این قرص از مواد معدنی و گیاهان به جای مواد شیمیایی استفاده می کند. در حالی که این بدان معنا است که ممکن است این قرص به خوبی برخی از برندهای گران قیمت و قدرتمند پاکسازی نکند اما هنوز هم با تداخلات شیمیایی کمتر کار خود را به خوبی انجام دهد. تعداد قرص موجود در هر بسته از ۲۲ عدد شروع می شود و در اندازه های دیگر نیز موجود است.

قرص ماشین ظرفشویی Ecover All in One

قرص ظرفشویی Ecover All in One

 

 1. قرص ظرفشویی Smol

هیچ چیز بدتر از این نیست که ماشین ظرفشویی را روشن کنید و در نهایت با لیوان های کثیف مواجه شوید، در حالی که شما صبحانه خود را آماده کرده اید و تنها به چند لیوان تمیز نیاز دارید. علت این اتفاق این است که شما قرص ماشین ظرفشویی مناسب را در اختیار ندارید. قرص Smol یکی از قرص های خوب و کاربردی برای استفاده در ماشین های ظرفشویی است که در بسته های استاندارد ۳۰ عددی عرضه می شود. نکته مفید در اینجا این است که هنگام خرید قرص ظرفشویی Smol، وب سایت از شما می پرسد که ماشین ظرفشویی خود را چند بار در هفته روشن می کنید و برنامه آن را چگونه تنظیم می کنید. به عنوان مثال اگر تقریباً ۱۰ بار در هفته آن را روشن می کنید، هر سه هفته یک بسته ۳۰ عددی برای شما ارسال می کنند.

قرص ماشین ظرفشویی Smol

قرص ظرفشویی Smol

 

 1. قرص ماشین ظرفشویی لیمویی Morrisons All-in-One

این قرص از ظرفشویی شما مراقبت می کند و آن را در بهترین حالت ممکن نگه می دارد. شتستشو با این قرص موجب می شود شما ظروف و کارد و چنگال خود را پس از شستشو به صورت بکر از ماشین ظرفشویی خارج کنید و آنها را بلافاصله استفاده کنید. در صورتی که ظروف شما با چالش هایی از قبیل چربی مواد غذایی یا مواد آرایشی روبرو شدند، می توانید برای از بین بردن آنها از این قرص ظرفشویی استفاده کنید. بنابراین نتیجه نهایی این است که این قرص ظرفشویی برای ظروف براق مانند کارد و چنگال های شفاف عالی است. هر چند ممکن است بخواهید از برند متفاوتی برای شستشوی لیوان های خود در ماشین ظرفشویی استفاده کنید اما بد نیست یک بار این قرص شستشوی ظروف را امتحان کنید. تعداد قرص های موجود در هر بسته ۳۰ عدد می باشد و در تعداد بالاتر نیز موجود است.

قرص ماشین ظرفشویی Morrisons All-in-One

قرص ظرفشویی Morrisons All-in-One

 1. Finish Quantum Ultimate

این قرص ظرفشویی جزو گران ترین قرص های ماشین ظرفشویی است. طبق تست انجام شده با یک سری ظروف، کارد و چنگال، بشقاب و لیوان از یک شام سرخ کردنی و روغنی، هیچ لکه ای روی ظروف باقی نماند. قرص ماشین ظرفشویی Quantum Ultimate حتی با تست تخم مرغ موفق شد آثار زرده سفت و خشک شده روی قاشق ها و بشقاب ها را پس از اتمام چرخه شستشو از بین ببرد. Finish طیف وسیعی از قرص ها را تولید می کند که برخی از آنها در رده متوسط قرار دارند. تعداد قرص های موجود در هر بسته ۶۰ عدد می باشد و بسته های بزرگتر از این محصول موجود است. اگر در منطقه ای با آب سخت زندگی می کنید، این قرص ظرفشویی عملکردی عالی دارد. آب را نرم می کند و ظروف را به خوبی تمیز می کند، بنابراین آثار ناخوشایند غذا و لکه ها پس از شستشو باقی نمی مانند. ظروف حتی پس از یک چرخه سریع خوب به نظر می رسند.

قرص ماشین ظرفشویی Finish Quantum Ultimate

قرص ظرفشویی Finish Quantum Ultimate

 

 1. قرص ظرفشویی Powerball All in One

اگر فکر می کنید می بایست قرص ماشین ظرفشویی را بیشتر از آنچه که لازم است بردارید، این محصول دقیقاً برای شما در نظر گرفته شده است. این محصول در دو بسته عرضه می شود که هر یک از بسته ها حاوی ۱۰۰ قرص است. قرص ظرفشویی برای طراوت و تولید بوی مطبوع به صورت جداگانه بسته بندی می شود. پس از اتمام چرخه شستشو در ماشین ظرفشویی، ظروف شما بوی لیمو به خود می گیرند. این قرص ظرفشویی به صورت همه کاره به گونه ای طراحی شده است که نیاز به استفاده از نمک یا مایع شستشو را برطرف می کند. اگر در منطقه ای با آب سخت زندگی می کنید، افزودن نمک اضافی به جلوگیری از تجمع رسوبات آهکی کمک می کند. تعداد قرص های موجود در هر پکیج ۲۰۰  عدد می باشد و این پکیج دارای دو بسته ۱۰۰ عددی است.

قرص ماشین ظرفشویی Powerball All in One

قرص ظرفشویی Powerball All in One

 

 1. قرص ظرفشویی Fairy Platinum All in One

این قرص ماشین ظرفشویی به شما اطمینان می دهد که می توانید هر چیزی را که دوست دارید در ماشین ظرفشویی بشویید، چرا که می توانید فیلتر چربی را برای ظروف درخشان و ماشین ظرفشویی استیل استفاده کنید. تست های متعدد از این قرص ظرفشویی ثابت کرده که این قرص پس از شستشو، هیچ اثری از چربی یا کثیفی روی ظروف باقی نمی گذارد. حتی کثیف ترین و چرب ترین لیوان های آغشته به چای و قهوه، پس از شستشو با این قرص ظرفشویی کاملاً سفید و تمیز به نظر خواهند رسید. این در حالی است که لیوان ها به مرور زمان پس از شستشوهای زیاد با سایر قرص های ماشین ظرفشویی شفاف و کدر به نظر می رسند. هر بسته از این قرص حاوی ۶۵ عدد می باشد که در تعداد بالاتر نیز موجود است.

قرص ماشین ظرفشویی Fairy Platinum All in One

قرص ظرفشویی Fairy Platinum All in One

دوره های آموزشی لوازم خانگی: آموزش تعمیرات لوازم خانگیآموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی – آموزش تعمیرات لباسشویی – آموزش تعمیرات یخچال – آموزش تعمیرات مایکروویو – آموزش تعمیرات تلویزیون

عباراتی که با آن این مقاله دیده شده است:

قرص ماشین ظرفشویی فینیش اصل
بهترین قرص ماشین ظرفشویی
نحوه استفاده از قرص ماشین ظرفشویی
قرص ماشین ظرفشویی fairy platinum
قرص ماشین ظرفشویی فینیش
قرص ماشین ظرفشویی پریل
قرص جرم گیر ماشین لباسشویی
قرص ماشین ظرفشویی فیری
انواع قرص ماشین ظرفشویی فینیش
قرص فینیش اصل و تقلبی

 

 

لینک مطلب: rebrandly

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون متنی
مشاهده همه نظرات