تعمیر اتو
در هنگام خرید اتو بخار باید به این نکات توجه داشت
۱۴۰۰-۰۳-۰۳
هوشمند سازی ساختمان
ساختمان هوشمند چیست؟
۱۴۰۰-۰۳-۰۳

آموزش فعال کردن اپل آی دی بر روی آیفون و آیپد

فعال کردن اپل آی دی یکی از تخصص هایی هست که هر تعمیرکار موبایل باید بلد باشد. برای فعال سازی اپل آی دی چندین روش موجود دارد که همه آنها در دوره تخصصی آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل آموزش داده خواهند شد. اما در اینجا قصد داریم یکی از موثرترین این روش ها را به شما آموزش دهیم. برای فعال سازی اپل آی دی خود فقط کافیست مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید.

 

فعال سازی اپل آی دی بر روی آیفون و آیپد

قبل از فعال سازی اپل آی دی باید نسخه ios موبایل خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید.

زمانی که iOS شما ۱۰.۳ یا بالاتر باشد، می توانید اپل ایدی خود را یکجا وارد آیکلود، آیتوتز و اپل استور، آی مسیج، فیست تایم و دیگر سرویس های اپل نمایید و تمامی آن ها را با یکبار وارد کردن فعال سازید. ( برای دیدن نسخه iOS خود به Setting > General > About > Version بروید‌)

 

آموزش فعال سازی اپل آی دی برای ios بالاتر از ۱۰.۳

  1. وارد تنظیمات ( Settings ) گوشی موبایل خود شوید.
  2. بر روی Sign in to your iphone کلیک نمایید.
  3. اپل ایدی خود و رمز عبور آن را وارد کرده و روی Sign in (گوشه بالا سمت راست) کلیک نمایید.
  4. اگر صحفه Apple ID Security ظاهر شد، Continue را نزنید! زیرا از شما شماره موبایلی خارج از ایران را برای فعال سازی احراز هویت دو مرحله ای می خواهد و ایران به دلیل تحریم، جز کشورهای اپل نیست و شما نمی توانید آن را فعال کنید. در پایین صفحه بر روی گزینه Other Options کلیک نمایید و سپس گزینه Don’t Upgrade را انتخاب نمایید و در مراحل بعد Terms & Conditions را Agree بزنید.

 

ست کردن اپل ایدی

 

آموزش فعال سازی اپل آی دی برای ios پایین تر از ۱۰.۳

اگر نسخه iOS شما ۱۰.۲ یا قدیمی تر است، شما باید سرویس های اپل را به صورت جداگانه فعال نمایید.

  • آموزش فعال سازی اپل آی دی برای iTunes & App Store در ios پایینتر از ۱۰.۳: به Settings > iTunes & App Store بروید.Sign in را بزنید و اپل ایدی و رمز خود را وارد کنید.
  • آموزش فعال سازی اپل آی دی برای iCloud در ios پایینتر از ۱۰.۳: به Settings > iCloud بروید. اپل ایدی و رمز عبور آن را وارد کنید.
  • آموزش فعال سازی اپل آی دی برای iMessage در ios پایینتر از ۱۰.۳: به Settings > Messages بروید و iMessage را روشن کنید.
  • آموزش فعال سازی اپل آی دی برای FaceTime در ios پایینتر از ۱۰.۳: به Settings > FaceTime > Use your Apple ID for FaceTime بروید. اپل ایدی و رمز عبور آن را وارد کنید.
کد تست گوشی سامسونگبا آرزوی موفقیت شما
مقاله تخصصی پیشنهادی ما به شما: کد تست گوشی سامسونگ

 

آموزش استفاده از اپل ایدی های متفاوت برای آیکلود و آیتونز

طبق گفته های شرکت اپل بهتر است برای هر دستگاه آیفون فقط از یک اپل آی دی استفاده کرد. زیرا استفاده از چند اپل آی دی می تواند  مشکلاتی را برای دسترسی به برنامه های خریداری شده یا استفاده از برخی سرویس ها ایجاد کند.

درصورتیکه می‌خواهید که اپل آی دی های مختلف را برای هر کدام از سرویس‌های آیکلود و آیتونز و اپ استور استفاده کنید، طبق مراحل زیر اقدام کنید.

  • اگر نسخه iOS شما، ۱۰.۳ یا بالاتر است: به قسمت Settings بروید و بر روی Sign in to your iPhone کلیک کنید. اپل آی دی که می خواهید برای iCloud استفاده شود را وارد نمایید. سپس به Settings برگردید و کمی به پایین بروید و بر روی iTunes & App Store کلیک کنید. بر روی اپل ایدی ( که آبی رنگ شده ) کلیک کرده و Sign Out را برنید و سپس اپل ایدی دیگری که می خواهید برای iTunes & App Store، استفاده کنید را وارد نمایید.
  • اگر نسخه iOS شما ۱۰.۲ یا قدیمی تر است: به Settings > iCloud بروید و اپل ایدی که می خواید برای آیکلود استفاده شود را وارد کنید. سپس به Settings > iTunes & App Stores بروید و اپل ایدی که می خواهید برای اپ استور و آیتونز استفاده شود را وارد نمایید.

 

آموزش دوره های فنی حرفه ای در آموزشگاه فنی پویان

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون متنی
مشاهده همه نظرات