تعمیر ماشین لباسشویی
تاریخچه ماشین لباسشویی
۱۴۰۰-۰۳-۰۲
منبع تغذیه چیست
معرفی انواع منبع تغذیه DC بهمراه مزایا و معایب و کاربردهای آنها
۱۴۰۰-۰۳-۰۲

آموزش بازگرداندن اطلاعات پاک شده از موبایل

بازگرداندن اطلاعات پاک شده

بازگرداندن اطلاعات پاک شده

آموزش بازگرداندن اطلاعات پاک شده از موبایل

مقاله ای کاربردی درمورد آموزش بازگرداندن اطلاعات پاک شده از موبایل

آموزش بازگرداندن اطلاعات پاک شده از موبایل برای هر کدام از انواع موبایل متفاوت است. مثلا برای گوشی های اندرویدی یا آیوسی که کارت حافظه ندارند، این آموزش معتبر نیست و برای آنها باید از تکنیکهای دیگری برای بازگرداندن اطلاعات پاک شده استفاده کرد. تمام این تکنیک ها در آموزش تعمیرات موبایل به شما دوستداران این تخصص به صورت کامل آموزش داده خواهد شد. اما در اینجا فقط به بازگردانی اطلاعات از کارت حافظه میپردازیم.

شاید برای شما هم بسیار پیش‌آمده باشد که عکس‌های موجود در کارت حافظه موبایل یا دیگر ابزارهای الکترونیکی خود را اشتباهاً پاک کرده باشید و یا به علت نقص فنی و ایرادهای نرم افزاری تصاویر موجود بر روی کارت حافظه شما پاک شده باشد. در این شرایط بهترین چیزی که میتواند به شما کمک کند، مقاله آموزش بازگرداندن اطلاعات پاک شده خواهد بود.

 

ریکاوری رم موبایل

 

بسیاری افراد در این مواقع کار را تمام شده می‌دانند. اما باید بدانید که راه‌های زیادی برای بازگرداندن اطلاعات پاک شده از موبایل شما وجود دارد که در ادامه به یکی از آن‌ها خواهیم پرداخت. برای بازگرداندن اطلاعات پاک شده به یک کارت حافظه خوان (Memory Card Reader) یک کامپیوتر و یک اعصاب فولادی نیاز دارید.

 

آموزش بازگرداندن اطلاعات پاک شده

 

قدم اول آموزش بازگرداندن اطلاعات پاک شده :

در اولین مرحله به محض اینکه متوجه شدید تصاویر مورد نظر شما پاک شده است، هیچ اقدامی انجام ندهید یعنی دیگر هیچ فایلی را بر روی کارت حافظه خود کپی نکنید و بلافاصله آن را از موبایل ، دوربین یا تبلت خود خارج کنید. 


قدم دوم آموزش بازگرداندن اطلاعات پاک شده :

در مرحله بعد به یک نرم افزار بازیابی اطلاعات احتیاج دارید که می‌توانید در این مورد از نرم افزار Recuva برای ویندوز که رایگان نیز است استفاده کنید.


 قدم سوم آموزش بازگرداندن اطلاعات پاک شده :

نرم افزار مورد نظر را دانلود کرده و بر روی سیستم خود نصب کنید. (البته این نکته را نیز در ذهن داشته باشید که نرم افزارهای زیادی برای بازگرداندن اطلاعات پاک شده از موبایل موجود است و از recuva تنها به دلیل سادگی و راحتی کارکرد استفاده می‌شود)

 قدم چهارم آموزش بازگرداندن اطلاعات پاک شده :

در هنگام اجرا برنامه از شما می‌خواهد که نوع فایل مورد نظرتان را برای بازیابی انتخابی کنید و در این قسمت می‌توانید نوع فایل هاتی از دست رفته را اعم از عکس، فیلم، موسیقی، اسناد متنی و… را انتخاب کنید که در این قسمت نوع فایل مورد نظر ما تصاویر است. 

آموزش ریکاوری گوشی

 

در ادامه

مسیر برنامه از شما می‌خواهد که مسیر فایل های از دست رفته خود را تعیین کنید. در این هنگام کارت حافظه خود را با یک Memory Card Reader به کامپیوتر متصل کرده و از داخل برنامه درایو مربوط به کارت و محل فایل‌های از دست رفته را تعیین کنید.

پوشه تصاویر در موبایل و دوربین‌های دیجیتال معمولاً با نام DCIM مشخص می‌شوند در صورتی که پوشه مورد نظر نیز از بین رفته باشد می توانید کل کارت حافظه را برای جستجو انتخاب کنید.

کد تست گوشی سامسونگبا آرزوی موفقیت شما
مقاله تخصصی پیشنهادی ما به شما: کد تست گوشی سامسونگ

 

 قدم پنجم از آموزش بازگرداندن اطلاعات پاک شده :

در صفحه آخر بر روی Scan کلیک کنید تا برنامه جستجوی فایل‌های از دست رفته را برای شما آغاز کند. در صورتی که عکس‌های از دست رفته شما بازیابی شود نام آن‌ها در صفحه جستجو مشخص می‌شود.
سلامت فایل‌های پیدا شده نیز با رنگ‌های سبز، زرد و قرمز توسط نرم افزار مشخص می‌شود. در قسمت Advance نیز می توانید نوع فایل‌هایی که قصد پیدا کردنشان را دارید با استفاده از پسوندهای موجود فیلتر کنید. 

بازگرداندن اطلاعات پاک شده

 

قدم ششم آموزش بازگرداندن اطلاعات پاک شده :

در مرحله آخر تمام فایل‌هایی را که می خواهید بازیابی کنید انتخاب کرده و گزینه Recover را کلیک کنید. در این قسمت برنامه از شما یک آدرس جدید می‌خواهد که بتواند فایل‌های بازیابی شده را دران قرار دهد. بهتر است در این مرحله محل مورد نظر برای بازیابی فایل‌ها را مجدداً کارت حافظه انتخاب نکرده و یک محل در کامپیوتر خود را برای این کار تعیین کنید.

آموزش دوره های فنی حرفه ای در آموزشگاه فنی پویان

guest
0 دیدگاه
بازخورد درون متنی
مشاهده همه نظرات